Santykiuose kartais lengva seksą padėti ant galinės gyvenimo sėdynės, ypač kai reikia dirbti, apmokėti sąskaitas, valgyti, miegoti ir daryti daugybę kitų neseksualių darbų. Rutina pasiglemžia ir aistringiausius žmones, tačiau negalima tam pasiduoti.


Šiame straipsnyje rasite patarimus tiems vaikinams, kurie nori iš naujo įžiebti aistrą, bei išvysti iš nuostabos blizgančias jų moterų akis.


Štai kaip galite nustatyti scenarijų nepamirštamam seksui.


Išsinuomokite kambarį


Smagiausias dalykas dėl nuomos yra tas, kad jums nereikės jaudintis dėl šokoladu sugadintų paklodžių, jums nerūpės jei klykausite ir rėksite, nes greičiausiai niekada nebematysite savo kaimynų.


Žinoma, jūs neturite išsinuomoti kambario, jei manote, kad tai per brangu. Jūs visada galite „patobulinti“ savo kambarį.


Bet kuriuo atveju kambarį turite paruošti seksui. Pasirūpinkite apšvietimu (žvakėmis ar raudona lempute), tinkama muzika (kažkas neutralaus), seksualiais dalykėliais (akių raiščiu, saitais ir t.t.) ir kitais priedais.


Nusiųskite jai pakvietimą ir aprangą


Nusiųskite jai parašytą kvietimą, pridėkite dėžę, kurioje yra apranga iš jūsų fantazijos. Jei veikėjai nėra jūsų stiprioji pusė, kažkas trumpo ir juodo paprastai irgi puikiai tinka. Nėriniai ir satinas visada atrodys puikiai ant bet kokio odos tono ir leis jai pasijusti ypač seksualiai.


Parinkite tinkamą maistą


Siekiant pagerinti nuotaiką, įsitikinkite, kad kambaryje yra viskas ko reikia. Nupirkite ir atšaldykite šampaną (ar kitą alkoholinį gėrimą), pasirūpinkite braškėmis (arba kitokiais vaisiais – griežinėliais), šokoladu, vandeniu, ir pan., kad abiem būtų patogu.


Pirma ją išsiveskite


Ją sutikę į miegamąjį iškart neskubėkite. Jums reikia emocijų pastiprinimo, nes būtent tai paskatins ją norėti ko nors privatesnio. Jei ji drąsi ir atvira nuotykiams, nusiveskite ją į striptizo klubą ir nupirkite individualų šokį.


Jei tai ne jai, tada pasikvieskite į šokius. Jei jums nepatinka šokti, tada paskatinkite ją pašokti jums, kol jūs stovėsite prie baro ir žiūrėsite. Tik neleiskite padauginti, nepadauginkite ir pats, nes vietoj sekso jūsų lauks klozetas ir labai nemaloni smarvė.


Svarbiausias tikslas – pasiruošti tam, kas jūsų dar laukia, kai būsite vieni ir nuogi.


Supakuokite jos vienos nakties lagaminą


Tai taikoma tik tuo atveju, jei jūs nusprendėte išsinuomoti kambarį arba jei negyvenate kartu. Eikite į vaistinę ir investuokite į dantų pasta, dantų šepetėlius, priemones plaukams ir dar kam nors, ko jums prireiks iš ryto.


Sulaužykite seksualinę monotoniją


Jei jūsų mergina įpratusi mylėtis tam tikru būdu, šįvakar darykite viską kitaip. Jei paprastai imatės misionieriškos pozos, tada bandykite šuniuko stilių. Jei įžanga paprastai apima ne daugiau kaip bučiavimąsi, šį kartą prie burnos priveskite savo varpą ir leiskite jai ją išbučiuoti.


Nusileiskite žemyn ir kai laižysite jos klitorį, įveskite į vidų pirštus ir paieškokite G taško. Neskubėkite, jūs turite visą naktį.


Bučiuokite ją, lieskite ją tose vietose, kur ji nėra pratusi būti liečiama, leiskite jai mėgautis jūsų kūnu. Žaiskite žaidimus, pereikite į kitas kambario (ar namo) vietas ir savo merginai pristatykite visai naują save.


Išlaikykite įdomumą


Siekiant užtikrinti puikų seksą, jūs neturite išleisti pinigų, bet jei kartais padarysite taip, kad ji pasijaus lyg būtų auksas, ji norės parodyti jums, kiek stipriai jūsų geidžia – fiziškai. Niekas moters neužveda taip stipriai, kaip žinojimas, kad laikote ją neįtikėtinai seksualia.