Žodis „seksas“, yra labai trumpas, tačiau efektyviausias. Sekso poveikis yra neįtikėtinas ir sunkiai paaiškinimas, be to visuotinai įrodytas. Daugelio žmonių manymu, „seksas“ atspindi kažką laukinio, erotiško, nes seksualiai sujaudintas asmuo tampa vulgarus ir nežmoniškas.


Bet tokia sekso sąvoka nėra teisinga. Greičiau tai meilės pagrindas. Jis sukuria stiprų ryšį tarp vyro ir moters, arba tų, kurie myli vienas kitą. Jei jis yra naudojamas sąžiningai, tuomet tai vienas iš švenčiausių dalykų. Vis tik kartais, kai kurie žmonės seksą naudoja neetiškai ir kenksmingai.


Santuokiniame gyvenime seksas vaidina svarbų vaidmenį. Poros, kurios neturi laimingo seksualinio gyvenimo, kenčia nuo įvairių psichinių bei fizinių problemų.


Labiausiai gaila to, kad nepatenkintos seksualiniu gyvenimu poros gali nutraukti santykius. Šiame etape nusivylę poros gali naudoti seksą neetišku būdu ir pabandyti gauti seksualinį pasitenkinimą kitur.


Štai kodėl taip svarbu išlaikyti sveiką ir normalų seksualinį gyvenimą santuokoje. Be to, dėl psichinio nepasitenkinimo partneriu, monotoniško gyvenimo stiliaus, sunkaus darbo ir pan., daugelis porų net praranda susidomėjimą seksu.


Jeigu norite išlaikyti tinkamą seksualinį susidomėjimą, tada turite pabandyti į savo gyvenimą įpūsti aistros ir iš naujo susidomėti seksu. Galite bandyti pabendrauti su savo partneriu ir pagerinti savo santuokinį gyvenimą, kad aistra seksui išliktų kuo ilgiau. Čia rasite keletą geriausių būdų, kuriais galite paįvairinti savo lytinį gyvenimą.


Sukurkite romantišką atmosferą


Jei tikrai norite pasimėgauti seksu, tada turite suvokti, jog romantiška atmosfera turi gyvybiškai svarbų vaidmenį. Prieš jums pradedant lytinius santykius, sukurkite aistringą atmosferą. Jūsų kambarys turi būti skrupulingai švarus.


Jūs galite panaudoti švarų ir lengvai patamsintą lovos užtiesalą ir papurkšti aštraus arba muskuso kvapo kambario gaiviklio. Kambario kampe galite pamerkti šviežių gėlių puokštę. Šios patalpos turi būti prietemoje, kad kambaryje susiformuotų svajinga nuotaika.


Ruošimosi vadovas


Jei planuojate turėti lytinių santykių, jūs turite būti švarus ir atsigaivinęs, dėvėti švarius drabužius. Vonios druska atšviežins jus ir suteiks malonaus kvapo. Taip pat galite naudoti kūno purškalą, kuris yra viliojantis ir labai lengvai pritrauks jūsų partnerį.


Prieš seksą bendraukite


Pabandykite kalbėti apie seksą ir prieš sueitį pasidalinkite savo jausmais. Galite aptarti kelias bendras temas, bet niekada nekalbėkite apie problemas, nes per kelias sekundes išnyks visas potraukis. Tokiu būdu jus abu galite suartėti, padidinti intymumą ir aistrą.


Seksualių suknelių svarba


Seksualių suknelių dėvėjimas sukuria seksualią ir neklaužadišką atmosferą. Su drabužiais būkite novatoriška. Galite pabandyti pareikalauti savo partnerės apsirengti seksualius drabužius ir padengti visą kūną skaidria vakarine suknele taip, kad gyvybiškai svarbios kūno dalys būtų matomos ir žadintų pašėlusias mintis. Ji neabejotinai atrodys seksuali. Tokiu būdu jūs iš naujo atrasite savo partnerę ir pajusite jai didesnę trauką, nei kada nors anksčiau.


Įžangos svarba


Įžanginės glamonės yra svarbiausia dalis prieš mylėjimąsi. Taigi, jūs turite skirti tam daugiau laiko. Jūs galite su savo partneriu pažiūrėti tikslingą filmą, kuris sustiprins jūsų libido ir sužadins poreikį suartėti vienam prie kitu. Jūs galite išbandyti kai kurias novatoriškas įžanginių žaidimų idėjas.


Įžanginių glamonių metu galite naudoti maistą, pavyzdžiui, vynuoges, braškes, vyšnias ir kt.. Tai gerai žinomi afrodiziako savybių turintys maisto produktai, kurie tikrai sukurs intymaus gyvenimo magiją. Taip pat galite naudoti ledo kubelius ir švelniai burna patrinti jais į jūsų partnerio kūną, ir tokiu būdu sužadinti aistrą.


Oralinis seksas gali būti įdomus


Jei jūs susijaudinote ir jūsų kūnas įkaito, galite pradėti oralinį seksą. Atlikdami oralinį, pabandykite atlikti įvairių tipų atsitiktinius judesius liežuviu. Tokiu būdu judesiai turi būti minkštesni ir lėtesni. Taip pat galite sugalvoti keletą naujų technikų ir maksimaliai pasimėgauti oraliniu seksu.


Mylėdamiesi pasiekite kulminaciją


Jei norite iš seksualinio susidūrimo gauti pilną pasitenkinimą, mylėjimasis turėtų būti paskutinis žingsnis. Kai jūs pasieksite optimalų susijaudinimo lygį ir orgazmą, tuomet jūs turite atlikti lytinį aktą. Lytinis aktas yra paskutinis būdas, kuriuo jūs galite gauti maksimalų seksualinį pasitenkinimą.


Paprastai mylėjimosi metu dauguma žmonių mėgaujasi tik dviem ar trim technikomis. Jei norite į seksualinį gyvenimą įnešti įvairovės ir džiaugtis kiekviena jo dalimi, tada jūs galite pabandyti naujas technikas ir sustiprinti seksualinį pasitenkinimą.


Jums į pagalbą ateina su seksu susijusios knygos, žurnalai ir vaizdo juostos. Patarėjai gali rekomenduoti išbandyti naują sekso pozą. Pradžioje gali būti sunku jų laikytis, tačiau jai įsitvirtinus, jūs galite pradėti ja mėgautis.


Vynas gali paskatinti lytinį potraukį


Procesas gali būti dar malonesnis tuomet, jei jūs prieš mylėjimąsi pasidalinsite keliomis taurėmis vyno. Galite būti negeriantis, arba negeriantis gali būti jūsų partneris, bet būti novatoriškiems ir mėgautis savo lytiniu gyvenimu nėra nuodėmė. Atminkite, kad nereikia gerti daugiau nei leidžia jūsų ribos, nes tikrai nukrypsite nuo pagrindinio ketinimo, sekso. Vynas lai būna susijaudinimą žadinantis katalizatorius.