Erogeninės zonos – tai ypač didelio jautrumo zonos, kurias stimuliuojant galima pasiekti lytinį susijaudinimą bei tikrai didelį malonumą. Tiek vyrų, tiek moterų kūnuose šių karštųjų taškų apstu, tačiau jie skiriasi, priklausomai nuo lyties. Tad kyla klausimas – ką moterims reiktų žinoti apie vyrų erogenines zonas bei kaip jas tinkamai stimuliuoti? Čia pateiksime tik keletą erogeninių zonų, tačiau itin stipriai veikiančių vyro susijaudinimą.

Vidinė šlaunies pusė

Vidinė šlaunies pusė yra visai arti bene jautriausios bei vyriškumą atskleidžiančios zonos – penio, būtent dėl to taip pat pasižymi jautrumu bei yra vieta, kurią liečiant galima visai nesunkiai sukelti susijaudinimą vyrui. Pabandykite šiek tiek laiko skirti bučiniams bei švelniems prisilietimams liežuviu prie vidinės šlaunų pusės. Tai bus puiki įžanga prieš oralinį seksą ar suteikiant malonumą ranka. Paerzinkite jį, perimdamos valdžią į savas rankas, ir paeksperimentuokite savo lūpomis! Švelnūs nekalti bučiniai kaipmat gali virsti intensyviu čiulpimu bei begaliniu vyro pasitenkinimu.

V zona

Be to, jog vyrų V zona didžiajai daliai moterų yra viena seksualiausių kūno vietų, ją liečiant galima nemenkai įkaitinti partnerio kūną. Leiskite vyrui atsigulti ant nugaros, o pati imkitės veiksmo! Pradėkite nuo pilvo apačios, pirštais bei nagais vedžiodama po šią zoną. Vėliau įtraukite ir liežuvį, kuriuo atkartokite V liniją nuo jo klubų tiesiai link varpos. Tai garantuotai sukels itin stiprius pojūčius jūsų partneriui. Beje, vyras, iš viršaus matydamas jūsų viršugalvį, jausdamas gundymus ir provokuojančius jūsų veiksmus, tikrai negalės ilgai suvaldyti aistros ir netrukus pats imsis iniciatyvos, vedančios prie laukinio bei nesuvaldomo sekso.

Tarpvietė

Daugelis vyrų neretai drovisi siūlomos galimybės tarpvietės zonoje pajausti stimuliaciją, tačiau tai pabandžius kone kiekvienas pakeičia savo nuomonę. Šis odos plotelis išsidėstęs tarp vyro sėklidžių ir analinės angos bei yra tiesiai virš jo prostatos – liaukos, suteikiančios didžiausią galimą orgazmą. Kad tai sužadintumėte, nustebinkite jį ir prieš jam įeinant į jus misionieriaus poza, pasiekite jo penį bei jį suimkite. Tuomet kitos rankos delnu pereikite prie tarpvietės bei pradėkite švelniai ją masažuoti krumplių sukamaisiais judesiais. Kuomet jis artėja prie baigimo, krumplius pastumkite šiek tiek giliau, taip vyrui padėsite pasiekti neįtikėtinai stiprų orgazmą.

Ausų speneliai

Dar viena jautri vyrų zona, kurios stimuliacijos pagalba greitai partnerį įtrauksite į meilės žaidimų sūkurį. Pabandykite tai – pasitelkdamos bučinius slinkite per partnerio pečius bei kaklą iki tol, kol pasieksite jo ausį. Pasiekus ausies spenelį, švelniai suimkite jį lūpomis, panaudokite liežuvį ir skirtingo intensyvumo judesiais pažaiskite su juo. Nepamirškite ir nestiprių mažų įkandimų, kurie tik dar labiau kels geismą bei seksualinį susijaudinimą. Patarimas – užsiimdama tuo būkite atsargi ir stenkitės neprisiliesti prie jokios kitos vyro kūno dalies, taip visi jūsų prisilietimai pojūčių atžvilgiu tik sustiprės, o ir galėsite matyti, kaip stipriai partneris yra sujaudinamas vien liečiant jo ausų spenelius.