Prieš pradėdami įgyvendinti savo fantazijas ar daryti tai, kas vadinama “alternatyviu seksu”, prisiminkite keletą esminių taisyklių. Tam, kad jūsų žaidimai būtų visiškai saugūs ir aistrų įkarštyje nesužeistumėte, neįžeistumėte partnerio ir nepažeistumėte savo santykių. Nors pradėti pokalbį gali būti nejauku, bent akimirkai įsivaizduokite, kaip nejaukiai pasijustumėte, jei partneriui ar jums kas nors nutiktų.


1. Pagalvokite apie tai. Gerai viską apgalvokite, kai pradėsite kalbėti su savo partneriu apie tai, kaip įterpti kokių tai naujovių į jūsų erotinių žaidimų rutiną. Ar tikrai norite tai daryti? Jei nesate tikri, pažiūrėkite erotinių filmų, kur daroma tai, ką norėtumėte išbandyti. Jei jus labai gundo ekrane matomi vaizdai – galite pamėginti tai išbandyti ir realiame gyvenime. Be to, toks filmas bus puiki proga patikrinti, kaip į tokius malonumus žiūri jūsų partneris bei pradėti pokalbį „o gal pabandom ir mes?“


2. Kalbėkitės apie tai. Jei jūs ar jūsų partneris(-ė) norėtų išmėginti ką nors naujo, labai svarbu prieš imantis realių veiksmų apie tai pasikalbėti. Įsitikinkite, kad naujovės priimtinos abiems. Aptarkite, kiek toli jus gali nuvesti fantazija, kokios ribos yra priimtinos. Jei jūsų partneris entuziastingai pritaria – vadinasi, tam esate pasirengę abu. Jei abejoja – nedarykite spaudimo. Kiekvienam žmogui reikia laiko prieš apsisprendžiant. O pasiūlymas, kuris yra ne kas kita, kaip pakankamai ilgai puoselėta ir mintyse jau ne kartą įgyvendinta jūsų fantazija, partneriui gali būti visiškai netikėta naujovė. Todėl palikite laiko apsvarstymams, o vėliau kartkartėmis vis grįžkite prie pradėto pokalbio.


3. Nustatykite ribas. Prieš leidžiantis įgyvendinti erotines fantazijas, kurios yra drąsesnės nei iki šiol jums įprastas seksas, nustatykite labai aiškias ribas, kas galima, ir kas – ne. Praverstų jas netgi surašyti raštu – taip dar labiau užtvirtintumėte savo susitarimą ir nebeliktų erdvės interpretacijai „taip, mes kalbėjome, bet aš supratau…” Jei aistros pagauti apsigalvojote ir nusprendėte eiti dar toliau, nei esate aptarę – verčiau kol kas save sustabdykite, padarysite tai kitą kartą. Partnerio atžvilgiu būtų nesąžininga keisti taisykles žaidimo eigoje.


4. Išsirinkite saugos žodį. Kartu su partneriu aptarkite, koks žodis reikš tai, kad turėtumėte tučtuojau liautis. Žodis turėtų būti toks, kad jo neištartumėte atsitiktinai, aistros įkarštyje. Dėl šios priežasties netinka net ir “stok”, “nereikia”, “užteks” – tai žodžiai, kurie apskritai dažnai tampa meilės žaidimų dialogo dalimi. O štai kas nors panašaus į “duona”, “mygtukas” arba “mėnulis” – tiks kuo puikiausiai.


5. Reziumė. Po neįprastų nuotykių būtinai pasidalinkite mintimis, ką jautėte, ką patyrėte, kas patiko, o kas pasirodė mažiau patrauklu nei svajonėse. Toks vadinamas „pagalvės pokalbis” ne tik sustiprins jūsų ryšį, bet ir leis lengviau improvizuoti ateityje, kuria linkme kreipti savo erotinius sumanymus.


Taigi taisykles aptarėme – metas pasiduoti fantazijoms! Eksperimentuoti įvairiomis seksualinių žaidimų formomis – visiškai normalu, jei tik abu partneriai to nori. Kiekvienas naujas elementas (fantazijų įgyvendinimas, seksualus žaidimas, erotiniai žaislai) suteikia jūsų santykiams daugiau tvirtumo. Beje, ir nepamirškite: sąvokos „įprastas seksas” ir „kažkas naujo” skirtingoms poroms reiškia visiškai skirtingus dalykus. Ir tai – taip pat normalu. Svarbiausia – kad po visko jaustumėtės nuostabiai!