Jei žiūrėsite pornografinį filmą ir išjungsite garsą, prarasite dalį malonumo: jaudina ne tik vaizdas, bet ir žodžiai, sklindantys iš besimylinčiųjų lūpų. Aišku, šio žanro filmuose viskas gerokai perdėta ir sutirština. Jei, žodis žodin, bandysite atkartoti tai, ką kažkada girdėjote, galite likti nesuprastas ar net sukelti savo antrosios pusės juoką, tačiau natūralios emocijos, išreikštos tinkamais žodžiais, neabejotinai bus priimtos teigiamai ir sukels dar didesnę audrą lovoje.


Kokie žodžiai užveda vyrus, o kokie – moteris?


Taisyklė, jog moterys myli ausimis, sekso įkarštyje turėtų būti papildyta: žodžių, dar labiau kurstančių aistrą bei emocijas, laukia ir vyrai. Tai liudija ne tik įvairios atliktos apklausos, bet ir mokslinių tyrimų rezultatai: ne tik seksualių frazių klausymas, bet ir jų sakymas yra tiesiogiai susijęs su dopamino, reikšmingo seksualiniam pasitenkinimui, padidėjimu organizme.


Ne paslaptis, jog vyrai ir moterys kalba skirtingomis kalbomis, tad, norint, jog sekso metu ištarti žodžiai suteiktų didesnį malonumą, būtina šiuos tinkamai parinkti. Taigi, ką tikisi išgirsti vyras, o kas įaudrina moterį?


„Jau artėja“ arba „Aš jau baigiau“


Nežinant konteksto, tai būtų pačios paprasčiausios frazės, tačiau kalbant apie intymų gyvenimą, tai – žodžiai, užvesiantys bet kurį vyrą. Faktas, jog sugebėjimai lovoje padėjo moteriai pasiekti orgazmą, gerokai pakelia savivertę bei prideda pasitikėjimo savimi.


„Tu buvai nepakartojamas“


Dar viena stebuklinga frazė, paglostanti vyriškąjį ego, tačiau veikianti tik tada, kai yra sakoma nuoširdžiai ir saikingai.


„Jis toks…didelis“


Šiuos žodelius leidžiama sakyti tik tada, jei partneris, kalbant apie gabaritus, iš tiesų turi kuo didžiuotis. Priešingu atveju tai gali būti  suprasta klaidingai ar net priimta kaip įžeidimas.


„Aš visa tavo“ arba „Daryk su manimi viską, ką nori“


Frazės, leidžiančios vyrui pasijusti dominuojančiu ir bylojančios apie visišką partnerės atsidavimą. Tuo atveju, kai partneriai planuoja išbandyti kažką naujo intymiuose žaidimuose, minėti žodžiai gali būti suprantami kaip leidimas veikti.


„Dievinu, kai tu…“


Vyras, reaguodamas į tai, ką tuo metu daro jo partnerė, turėtų įvardinti konkretų veiksmą ir pasitenkinimą juo. Moteriai tai yra paskatinimas tęsti ir įrodymas, jog ji viską atlieka teisingai.


„Myliu tavo nuostabų kūną“


Dažna moteris turi vieną ar kitą kompleksą, kuris, deja trukdo visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis seksu. Partneris, žarstydamas taiklius komplimentus, suteikia antrajai pusei pasitikėjimo, tiesiogiai susijusio su sekso kokybe bei pojūčių aštrumu.


„Tik tu sugebi taip judėti“


Moters iniciatyva lovoje jaudina kiekvieną vyrą, tačiau pastarasis apie tai turėtų nevengti išsireikšti ir garsiai. Neretai moterys, atlikdamos vieną ar kitą judesį intymaus akto metu, nėra tikros, ar tai daro gerai, o galbūt netgi jaučiasi kvailai. Vyras, švelniais žodžiais išreikšdamas savo pasitenkinimą, gali nuvyti šalin visas abejones ir paskatinti savo partnerę dar labiau atsipalaiduoti bei mėgautis artumu.


Neskubėkite mintinai kalti išvardintų frazių – tai tėra orientyras. Tikslius žodelius, kuriuos kuždėsite (o gal šauksite?) savo partnerei ar parteriui į ausį, pasufleruos tos akimirkos emocijos. Aišku, būtina nepamiršti atsižvelgti į žmogaus mentalitetą. Vienus sekso metu įaudrina keiksmažodžiai ir vulgarybės, kiti, priešingai, nori girdėti švelnius žodžius. Meilės akto metu iš lūpų sklindantys žodžiai ne ką mažiau svarbūs nei prisilietimai, judesiai, kvapas. Aišku, šiuos vartojant, reikia atsižvelgti į situaciją, priešingu atveju gresia neplanuota atomazga…