Vieni vyrai tikina, kad nieko geresnio už misionieriaus pozą žmonija nesugalvojo. Kitiems labiau prie širdies – “šuniukas”. Yra ir gerbėjų moterį pasisodinti ant viršaus, ir pasiglaustyti „šaukšteliu“. Kiekvienas pozą renkasi pagal tai, kuria lengviau pasiekti orgazmą ir kuria pasitenkinimas būna stipresnis. Kita vertus, mėgstamiausia poza sietina ir su pasąmonėje glūdinčiais dalykais. O čia jau iš tiesų įdomu: ką gi poza gali papasakoti apie ją dievinančio vyro asmenybę?


Misionierius


Misionierius – tai savotiška sekso abėcėlė, būdas, kuriuo mylėtis esame „išmokyti“, poza, kurią dažniausiai matome per televizorių. Tačiau nors ši poza ir yra visuotinai pripažinta klasika, dažniausiai ji reiškia, kad vyras sekso metu jaučiasi nesaugus, mylintis jam reikia matyti, kad partnerė atsako į jo jausmus. Be to, tokia poza vyrui leidžia lengviau kontroliuoti padėtį, taigi meilės žaidimų kapitonu neginčytinai tampa jis. Poza pakankamai intymi, partneriai iš arti mato vienas kito veidus. Kita vertus, tai gali rodyti, kad vyras savotiškai bijo intymumo ir nepasitiki kitomis sekso naujovėmis būgštaudamas, kad partnerė tam nepritars. Taigi misionierius – romantiška, bet nuotykiais čia nė nekvepia!  • Jei kilo noras ką nors keisti… Nieko blogo žavėtis klasika, tačiau nebijokite atskleisti ir savo laukinės pusės. Jei orgazmą pasiekiate tik misionieriaus pozoje – tai jau problema. Pasak seksologų, tokiems žmonėms reikėtų perprogramuoti savo seksualinį gyvenimą. Saugiausia – pereiti prie pozos, kai moteris viršuje. Tai padeda išlaikyti panašaus lygio intymumą, tačiau vyras perleidžia kontrolę partnerei, ir jau vien to suvokimas vyrui, kiek prisibijančiam naujovių, yra jaudinantis nuotykis.


Šuniuko“ poza


Sunku būtų rasti vyrą, kuriam nepatinka „šuniuko“ poza. Kai kurių mokslininkų teigimu, būtent tokį sekso būdą ir pasiūlė mums pati gamta, o visos kitos pozos – tik žmonių fantazijos dovanos. „Šuniuko“ gerbėjas jaučia poreikį žymėti savo teritoriją ir dažnai vadovaujasi pirmapradžiais instinktais. Bet jis taip pat šiek tiek bijosi intymumo, nepasižymi romantiniu polėkiu.  • Jei kilo noras ką nors keisti… Ši poza leidžia giliausiai įsiskverbti, bet jai išties šiek tiek stinga paties intymumo. Kad jis atsirastų, vertėtų dažniau pradėjus mylėtis „šuniuku“ pereiti prie romantiškesnės „šaukštų“ pozos – partnerė nesijaus tiesiog mėsos gabalu. Kita vertus, visada užtenka pasilenkti prie partnerės ir pakuždėti jai į ausį ką nors malonaus – romantinė ugnelė iškart įsižiebs.


Moteris viršuje – kaubojės poza


Bene geriausia šios pozos dalis – tai, kad ją galima įvairiai varijuoti. Ir viskas priklauso nuo moters. Vyrai, kurie mėgsta būti partnerės apžergti, dažniausiai trokšta suteikti jai malonumą. Jis pasitiki partnere, nebijo jai paklusti, bet jis taip pat gali lengvai pereiti ir į dominuojančią poziciją giliau įsiskverbdamas.  • Jei kilo noras ką nors keisti… Savaime suprantama, jam patinka vaizdas, kurį jis mato atsigulęs. O kas, jei jis staiga atsisėstų ir paguldytų ją ant nugaros, pats likdamas viršuje? Toks jėgų santykio pasikeitimas jai tikriausiai būtų netikėtas ir labai malonus.


Šaukšteliai“


Šaukštelių poza paprastai siejama su miegu ir jaukiu pasiglamonėjimu. Nenuostabu, kad ją dažniausiai mėgsta šilumos ir meilės trokštantys vyrai. Ir tai visai nereiškia, kad jie – minkštesni ir ne tokie vyriški, kaip kiti. Atvirkščiai – šie vyrai visų pirma rūpinasi, kad patenkinta liktų moteris, nebijodami, kad nuo to nukentės jų pačių vyriškumas. Jie pasitiki savimi ir nesuka galvos, ar elgiasi pakankamai vyriškai.  • Jei kilo noras ką nors keisti… Saldžioji sekso pusė maloni visiems, kaip ir šiek tiek romantikos. Bet jei tai virsta rutina, ne pro šalį įpūsti daugiau aistros ugnies savo miegamojo žaidimams. Todėl nepamirškite įsiskverbę „šaukštelio“ poza tuo pačiu metu stimuliuoti ir partnerės klitorio arba išbandykite misionieriaus pozą, kur jūsų meilės triukų arsenalą papildytų meilus, aistros kupinas žvilgsnis vienas kitam į akis.


Atsistojus


Prispausti partnerę prie durų, pamylėti prie virtuvės stalo ar besiprausiant duše – atsistojus, bet kur ir bet kada, tik ne lovoje – kaip tik taip galima būtų apibūdinti šio vyro elgesį. Jis mėgsta nuotykius, jam patinka vaikščioti po namus nuogam ir matyti aplink besisukiojančią nuogą partnerę. Jis – aistringas meilužis, o maloniausia mylėjimo dalis – užklupti partnerę beveik iš netyčių, pamylėti čia ir dabar, kuo įvairiau – tuo geriau. Tiesa, pasekmės šio vyro nedomina – net jei po jūsų žaidimų liks sudaužytų indų, sulaužytų baldų ar tiesiog kils keblumų norint nusiprausti.  • Jei kilo noras ką nors keisti… Jei sekso metu jums svarbiausia – naujumas ir netikėtumo momentas, atkreipkite dėmesį: seksas stovint irgi gali virsti nuolat pasikartojančią rutina. Todėl kai jau išbandysite visas vietas ir visus kampelius – metas pereiti ir prie įvairesnių pozų, pradžiai puikiausiai tiks „šuniukai“, vėliau – galbūt ir seksas atsigulus pasirodys įdomia ir jaudinančia patirtimi? Jei nepatiks – bet kuriuo metu galėsite tiesiog atsistoti!Taigi, svarbu nepamiršti paįvairinti seksualinį gyvenimą – neužsibūti tik su viena mėgstamiausia poza. Visada galima rasti ką nors naujo ir netikėto.