Viena iš intymiausių sekso pozų, kurios metu vyras ir moteris glamonėja vienas kito jautriausias vietas. Klasikinį 69 pozos scenarijų žinome ir esame išbandę beveik visi, tačiau yra dar ir kitų minėtosios pozos pasirinkimo variantų, kurios suteiks stipresnius pojūčius arba bent jau paįvairins ankstesniuosius.


Apversta poza 69. Moteris atsigula ant nugaros, vyras įsitaiso virš jos taip, kad penis pasiektų partnerės burną ir ji galėtų švelniai jį glamonėti. Tuo metu vyras rankomis įsiremia ant lovos, o visą darbą atiduoda liežuviui, kuriuo glamonėja moters klitorių. Tačiau ši poza rekomenduojama tik patyrusioms poroms, nes mylintis šia poza vyro lyties organas gali ganėtinai giliai įeiti į partnerės gerklę. Todėl ji turi sugebėti reguliuoti įsiskverbimo gylį, kad nepatirtų nemalonaus jausmo. Tačiau nepamirškite apsikeisti vietomis, nes partneris, esantis viršuje jausis pavargęs.


69 poza  ant šono. Ši sekso poza tinkama švelnioms meilės glamonėms. Abu partneriai guli ant šono taip, kad vyro galva būtų priešais moters vaginą, o merginos – prieš mylimojo penį. Tereikia patogiai įsitaisyti, liežuviu glamonėti vienas kito lytinius organus, o rankomis kitas jautriausias kūno vietas. Norite daugiau aistros? Merginos tegu padeda galvą ant vaikino blauzdų, tokiu būdu glamonių netrūks nei vyriškio peniui, nei sėklidėms. Mylimasis taip pat galės giliau prasiskverbti į moters vaginos vidų, aistringiau glamonėti klitorių.


69 poza atsiklaupus. Įspėjame, ši poza skirta tik itin lanksčiausiems ir stipriausiems. Vyras atsiklaupia prieš partnerę ir ją pakelia žemyn galva taip, kad jos lytiniai organai atsidurtų prieš jo veidą. Moteris, atsidūrusi veidu prieš vyro penį, gali jį švelniai glamonėti liežuviu, tvirtai apkabinti vyro liemenį ir nugarą. Šios pozos metu vyras gali pademonstruoti savo fizinę ištvermę, nes turi išlaikyti visą moters svorį, taip pat giliau įbesti penį į moters burną ir jausti didesnį pasitenkinimo jausmą. Moteris taip pat nelieka nuskriausta, nes vyras gali intensyviau stimuliuoti moters klitorių, glamonėti šlaunis. Tačiau atminkite, jog šios pozos metu į moters smegenis gali sutekėti per daug kraujo, todėl labai ilgai ja mėgautis nederėtų.


69 poza sėdint. Pagrindinės šios pozos herojus yra vyras, nes moteris privalės labiau susikoncentruoti, o mylimasis priešingai – turės progą atsipalaiduoti ir apie nieką negalvoti. Vyras atsisėda ant lovos krašto, o moteris pakeliama galva aukštyn. Tvirtumui ir stabilumui užtikrinti, vyras tegu šlaunimis apkabina mylimosios, o rankų delnais atsiremia į lovos kraštą. Kai patogiai įsitaisysite, moteris judindama kaklą gali glamonėti vyro penį, o šis tuo metu liežuviu ją pamaloninti. Šios pozos metu vyras atsipalaiduoja ir greičiau pasiekia orgazmą, nes penis į mylimosios gerklę patenka pakankamai giliai.