Kiekvienas norime tobulumo ir aistros savo seksualiniame gyvenime. Nuostabu, jeigu esate pasiryžęs eksperimentuoti, ieškoti naujų idėjų – nesustokite! Tačiau kartais nėra nieko baisaus prisiminti senas, klasika vadinamas sekso padėtis, kurios Jums ir partneriui suteikia artumo jausmą bei garantuoja ne ką mažesnį pasitenkinimą.


Viena iš tokių, visiems gerai žinoma misionieriaus poza, kurią tikriausiai esate išbandę kiekvienas ir ne vieną kartą. Tai viena iš puikiausių padėčių, tinkanti tiems, kurie sekso malonumų ragauja pirmąjį kartą. Dievinantiems partnerio artumą, romantiką – ji viena mėgiamiausių.


Šuniuko poza. Leidžia partneriui giliai įsiskverbti ir kontroliuoti meilės akto tempą. Tinkama greitam rytiniam seksui ar seksui duše.


Šaukštelis. Aistringa meilės naktimi galite mėgautis net ir tada, kai jaučiate nuovargį, tačiau nepaisant to norite pasimėgauti partnerio kūno šiluma. Tereikia atsigulti ant šono, atsukti partneriui nugarą ir atsiduoti malonumui.


Kaubojė. Moterims, norinčioms valdžią ir kontrolę turėti savo rankose. Švelniai atsisėskite ant mylimojo ir būkite padėties šeimininke.


69 poza. Nereikalaujanti daug patirties ir išmanymo, tačiau suteikianti nepamirštamus įspūdžius. Išsirinkite Jums ir partneriui labiausiai patinkančią ir patogiausią padėtį, pasitelkite vaizduotę ir panaudokite slapčiausią savo ginklą- liežuvį!


Stovint. Nors ši sekso poza nėra itin patogi, tačiau ją išbandyti tikrai verta. Puikiai tiks tokiu atveju, jei neturite daug laiko, tačiau be galo norite pamaloninti vienas kitą. Moteriai šiuo atveju pasisekė labiau, nes patneris tuo pačiu metu galės glamonėti krūtinę ir stimuliuoti klitorių.


Skaistybės poza. Šį meilės išraiškos būdą galime rekomenduoti tiems mylimiesiems, kurie nori išsaugoti skaistybę arba tą akimirką neturi prezervatyvo. Prigulkite ant lovos, stipriai suglauskite šlaunis, o partneris tegu skverbiasi tarp jų kiek galima aukščiau Jūsų intymiausios vietos, neįeidamas į ją vidun.