Seksualusis medaus mėnuo jau baigėsi ir tos pačios, nesikeičiančios sekso pozos nebetenkina Jūsų poreikių? Pats metas priimti iššūkį ir paįvairinti nusibodusį seksualinį gyvenimą. Nuvertinti ir atsisakyti senesnių pozų nereikėtų, pasitelkus fantaziją viską įmanoma patobulinti ir patirti naujus pojūčius. Pristatome negirdėtų sekso pozų penketuką, iš kurių tikrai išsirinksite labiausiai kraują kaitinančią.


Mokyklinė kėdutė. Būna, kad svarbiausia ne technika, o pagalbinės, papildomos priemonės. Šiuo atveju tam puikiai tiks medinė, su atlošu nugarai, mokyklą primenanti kėdutė. Partneris tegu patogiai ant jos įsitaiso, suglaudžia kojas. O Jūs, žiūrėdama mylimajam į akis ir pėdomis liesdama žemę jį apžergiate bei pasirenkate norimą tempą, įsiskverbimo gylį. Jei turite lakią vaizduotę, galite sukurti jaudinantį sekso scenarijų, prisimindami praėjusius mokyklos laikus.


Stovėkite ir apsikabinkite. Mylimasis tegu pakelia Jus, kad galėtumėte kojomis apsivyti jo taliją. Rankomis galės švelniai apkabinti ir glamonėti Jūsų sėdmenis. Atsiremkite į sieną arba lovą, tai leis geriau išlaikyti lygsvarą ir giliau įsiskverbti. Žinoma, šia poza nepasimėgausite ilgą laiką, mat visą Jūsų kūno svorį teks išlaikyti mylimajam, tačiau aistringais bučiniais, artumo pojūčiu tikrai jusite.


Tingus rytas. Geriausias draugas ankstyvą rytą, kai partnerė vis dar pasinėrusi į saldžiausią sapnų karalystę. Galite priglusti prie jos nugaros ir pažadinti ne aistringu bučiniu, bet švelniu įsiskverbimu vidun. Pastangų reikia tiek nedaug, o malonūs įspūdžiai liks ilgam.


Seksuali marionetė. Partnerė tegu atsistoja prie sienos, sudeda rankas sau virš galvos. Švelniai, tarsi būtų skudurinė lėlė čiuožia nuo sienos, o mylimasis sučiumpa Ją už talijos, tvirtai laiko klubus ir nieko nelaukdamas skverbiasi vidun.


Veidrodžio atspindys. Vyras tegu atsisėda prieš Jus, sulenkia ir sukryžiuoja kojas. Jūs atsisėdate ant jo, kojomis apsivydama  liemenį ir kiek galima stipriau, priglundate visu kūnu. Nors išvystyti greito tempo nepavyks, tačiau galėsite išlaikyti nenutrūkstamą akių kontaktą, liesti vienas kitą ir pamažu judėti. Jei partneris gali pasigirti jėga ir nemaža fizine ištverme, tegu prilaikydamas už liemens padeda Jums judėti.