Kartais sakoma, kad seksas – pats geriausias sportas. Nors šio „sporto“ teikiamiems malonumams atsispirti sunku, tikriausiai sunkiai įsivaizduojate, kad tai yra ir pavojinga pramoga. Nors traumos sekso metu nėra dažnos, tačiau jos pasitaiko ir kaip bebūtų keista, bene visad nukenčia vyrai. Taip yra dėl to, jog penis, erekcijos metu gali būti užlenktas ir įvyksta varpos lūžis, kuris skausmingas ir be galo pavojingas. Taigi, kokios sekso pozos yra pavojingiausios?


Jojikė


Nors ši poza yra daugelio, o ypač vyrų, numylėtinė, ji toli gražu nėra saugiausia sekso poza. Itin sukietėjusi varpa, labai intensyvaus sekso metu gali išslysti iš drėgnos makšties ir atsiremti į besileidžiančios moters šlaunį ar kitą kūno dalį, taip ją prispaudžiant. Svarbu, kad partnerė gerai jaustų jūsų kūną ir jūs pats turite stebėti situaciją. Nors šioje pozicijoje traumos nėra dažnos, lyginant su kitomis, jos būna labai skaudžios.


Ant minkšto kamuolio


Jeigu namuose turite minkštą kamuolį, tikrai verta išbandyti pasimylėti ant jo. Emocijos ir pojūčiai tikrai yra išskirtiniai, todėl ši pozicija labai smagiai paįvairina įprastą rutiną. Dažniausiai moteris būna nugara į partnerį, o papildoma amortizacija sukuria itin didelį lengvumo pojūtį. Taip pat, kaip ir jojikėje išsprūdęs penis gali atsiremti į besileidžiančią partnerę ir skaudžiai sužaloti.


Stovint, kai moteris pakelta


Dar vadinama „stovėk ir nešk“, ši pozicija tikrai nėra iš lengviausiai įgyvendinamų. Jos metu vyras išlaiko visą savo partnerės svorį ir dar tuo pat metu atlieka davėjo vaidmenį. Visas partnerės svoris turi būti tvirtai sukontroliuotas, nes per aukštai iškėlus ir per stipriai leidžiant žemyn, vyras gali būti sužalotas.

Šioje skiltyje dar verta paminėti, kad moterų patiriamos traumos sekso metu, labai retai kada yra susijusios su lytiniais organais. Įmanomas nebent audinių įdrėskimas analinio sekso metu, tačiau dažniausiai tai būna susitrenkimai ir mėlynės ant kelių, rankų, šonų ir kitos lengvai susitvarkančios problemos.Pozicijos žemyn galva


Truputį kitokios traumos, kurios dažnai gali nutikti sekso metu, ypač tiems žmonėms, kurie turi kraujotakos sutrikimų yra apalpimas, širdies permušimai arba net infarktas. Kada mylitės būdami žemyn galva, pasistenkite per daug tuo nepiktnaudžiauti, nes silpnesnė kraujotaka gali neatlaikyti ir jūs apalpsite. Taip pat gali pradėti pykinti, jeigu per greitai atsikelsite.