Ne paslaptis, kad vienos sekso pozos intensyviau stimuliuoja jautriausias mūsų kūno vietas, todėl orgazmą pasiekti galime akimirksniu, tačiau yra tokių, kurios gali padėti ilgiau išlaikyti vyriškio susijaudinimą ir nors trumpai akimirkai atitolinti sėklos išsiveržimą. Norint susijaudinti ir pasiekti orgazmą moterims prireikia daug daugiau laiko, todėl norėdamas kuo labiau pamaloninti partnerę, partneris turi apsiriboti kantrybe ir pasitelkti visą išmonę. Keletas nepamainomų patarimų padės pasiekti taip trokštamų rezultatų miegamajame!


Šokančių kelių poza. Atsukite mylimajam nugarą ir ant jo atsisėskite. Suglauskite kelius ir lėtai, negreitindama tempo judėkite. Ši padėtis garantuos ne tik ilgą meilės aktą, tačiau tuo pat metu partneris galės grožėtis Jūsų užpakaliuko apvalumais, nesidrovėdamas juos liesti ir glamonėti krūtis.


Akis į akį. Judu klupiate ant lovos vienas prieš kitą, o mylimasis švelniai įsiskverbia vidun. Galbūt įsiskverbimo kampas ir gylis nebus toks intensyvus kaip tikėjotės, tačiau malonumą tikrai pajusite. Turėsite išskirtinę galimybę stebėti partnerio akis, jaudulio perkreiptą veido išraišką, į valias glamonėti ir geriau pažinti vienas kito kūnų išlinkimus.


Viršaus valdovė. Tegu valdžia ir galybė būna Jūsų rankose. Grakščiai atsisėskite ant mylimojo, iš pradžių judėkite lėtai, po truputį greitindama ir vėl sulėtindama tempą. Viena ranka glamonėkite partnerio kamuoliukus, kita – nevenkite paliesti savojo klitorio. Vyrams patinka moterys, nebijančios savęs liesti ir sugebančios bet kokiomis aplinkybėmis pasiekti svaiginantį malonumą.


Tradiciškai. Prigulkite ant nugaros, o mylimasis tegu atsigula ant Jūsų visu svoriu, jokiu būdu alkūnėmis nesiremia į lovą. Judėkite kartu, glamonėkite vienas kitą, šnabždėkite ausin meilius žodžius. Ši padėtis neleis vyrui giliai įsiskverbti, todėl mylėtis galėsite ilgiau.


Susiglaudę šaukšteliai. Atsigulkite ant šono, atsukite partneriui nugarą, o jis tegu patogiai įsitaiso už jūsų. Švelniai įkiša penį  ir juda per ne lyg nedidindamas tempo. Ši poza moteriai suteiks dvigubą malonumą, nes partneris galės stimuliuoti jos klitorių ir liesti priekinę kūno dalį.