Nors iš pirmo žvilgsnio šis meilės menas gal pasirodyti sudėtingas, reikalaujantis lankstumo ir didelių pastangų bei gana pavojingas, tačiau visa tai ne tiesa. Žvelgiant į kamasutros knygą, joje matyti įvairiausių, viliojančių sekso pozų, tik spėkite visas išbandyti. Šįkart pateikiame sėdimas pozas, iš kurių tikrai išsirinksite labiausiai patinkančią.


Tingus berniukas. Vyras tegu pusiau gulomis atsisėda ant neaukštos kėdės ir šiek tiek praskėčia kojas. Moteriai belieka švelniai apžergti mylimąjį ir kiek leidžia galimybės atsilošti atgal, tačiau atsargiai, kad nesužalotumėte brangiausio partnerio turto. Mylintis šia poza vyras gali papildomai stimuliuoti moters klitorių, rankomis glamonėti ir glostyti kitas jautriausias kūno vietas.


Pasaulio valdovė. Vyras pusiau atsigula ant nugaros, tam puikiai tiks didelė, minkšta kėdė ar supimosi krėslas. Moteris atsisėda ant vyro, atsukdama jam nugarą, šiek tiek palinksta į priekį, įsiremia į mylimojo kelius ir pradeda po truputį judėti. Šiuo atveju ji padėties šeimininkė, kuri pasirinkti norimą tempą. Vyras turėtų jai šiek tiek pagelbėti, masažuodamas ir judindamas moters sėdmenis.


Lotusas. Vyras tegu atsisėda atsisėda ant lovos sukryžiavęs kojas, o partnerė, apkabindama kojomis, atsisėda ant jo. Tiek partneris, tiek partnerė apsikabina vienas kitą rankomis, kad įsiskverbti būtų galima kuo giliau ir patogiau. Tačiau nereikia pamiršti abiems judinti klubų, tik tokiu atveju pasieksite didžiausią malonumą. Būsite itin arti vienas kito, matysite veido išraiškas, todėl ši poza suteiks daugiau aistros ir intymumo.


Meistriškumas. Vyras atsisėda ant lovos krašto, o moteris atsisėda ant jo ir apsiveda mylimąjį kojomis. Kadangi įsiskverbti nėra taip paprasta, todėl šią pozą geriausia būtų išbandyti ne ant lovos, o ant kėdės, mat kietesnis paviršius šiuo atveju bus tik į naudą. Tai puiki poza tiems, kurie nori matyti vienas kito veidus ir turėti daugiau intymumo!


Stūmoklis. Tai poza, pareikalausianti iš partnerio daugiau ištvermės ir jėgų. Vyras tegu atsistoja nugara į lovą, o moteris padeda kojas ant lovos kraštelio, rankomis tvirtai apsikabina mylimojo pečius. Šioje pozoje vyras gali įsiskverbti tik keldamas partnerę už sėdmenų viršun arba prilaikydamas ją, kai moteris juda aukštyn-žemyn.