Susipažinkite su jaudinančiomis pozomis ant motociklo:


Vaikinas sėdi keleivio sėdynėje už moters, ji palinksta į priekį sudarydama prieigą prie vaginos. Jei motociklas turi atramą, jis gali atsiremti į ją ir pakelti dubenį. Priešingu atveju jam gali prireikti laikytis už sėdynės ir taip išlaikyti balansą. Kojas laikydama ant atramos ji gali judėti pirmyn atgal arba aukštyn žemyn. Ši sekso poza yra gerai kontroliuojama – tiesiog įsitikinkite, kad įsijautusi ji nepradėtų važiuoti per greitai.


Vaikinas ant motociklo sėdi kaip įprasta, o moteris sėdasi jam ant kelių, į jį atsisukusi veidu. Norėdama išlaikyti pusiausvyrą, ji turės apsikabinti jį rankomis. Jei ji gale atrems kojas, šokinėdama aukštyn ir žemyn galės kontroliuoti įsiskverbimo gylį ir greitį. Judesiai neturėtų būti labai intensyvūs, nes galite nukristi.


Ši stacionari padėtis panaudoja beveik visą motociklo ilgį. Lengviausias būdas patekti į šią sex poziciją yra kai moteris atsisėda ant motociklo, pasilenkia į priekį ir suima vairą. Jei motociklas yra per ilgas arba ji yra per trumpa, ji gali rankomis užsikabinti už kuro bako. Už motociklo stovintis vyras siekia abiejų pusių ir pakelia jos kojas, ištiesia jas per motociklo galą. Prilaikydamas jos nugarą ir laikydamas kojas pamyli savo mylimąją iš nugaros.


Ši poza gali užvesti motociklų entuziastus – tiek vyrą, tiek moterį. Moteris mėgausis beveik viso kūno kontaktu su motociklu ir veidu besispaudžiančiu į sėdynės odą, kai vaikinas jausis tarsi mylėtųsi su pačiu motociklu.


Tai paprastas būdas pasimėgauti ant motociklo kelyje neprarandant laiko. Kai rankas laikote ant vairo, jūsų moteris atsega jūsų kelnes, ištraukia jūsų pasididžiavimą ir pradeda jį glostyt. Tik būkite atsargūs orgazmo metu, kad vėjas nenupūstų visko į veidą. Geriau dėvėkite akių apsaugą.