G taškas yra centrinis moters seksualinio susijaudinimo taškas. G taškas randamas makštyje, apie 2 cm gylyje, už priekinės makšties sienelės. Tai labai mažytė, pupelės formos sritis, kuri nuo stimuliacijos išsipučia, o sužadinto G taško dydis dažniausiai skiriasi, priklausomai nuo moters. Kadangi kiekviena moteris yra skirtinga, poroms gali tekti eksperimentuoti su skirtingomis pozomis, kad būtų rastas geriausią būdas, kaip stimuliuoti G tašką. Išbandykite šias keturias G taško masažo pozas.


1) Moteris stačiai ant kelių, vyras priešais ją – yra geriausia poza, siekiant pirmą kartą rasti G tašką.


2) Moteris ant nugaros, vyras tarp kojų. Ši pozicija leidžia lengvai prieiti prie klitorio, G taško, o tuo pačiu metu galite stebėti ir savo partnerės reakcijas į stimuliaciją.


3) Mergina ant nugaros, vaikinas šalia – yra viena iš geriausių pozų, padedanti moteriai pirmą kartą patirti G taško orgazmą. Ši poza suteikia fizinį artumą ir emocinį saugumą, kurio daugumai moterų reikia, kad sugebėtų atsipalaiduoti ir patirti gilesnį orgazmą ir ejakuliaciją. Jūs galite ją pabučiuoti, kuždėti saldžius niekus, suspausti ją ir taip užtikinti, kad nuraminti ją, kad esate su ja ir stimuliuoti tuo pačiu metu. Trūkumas yra tas, kad šioje pozicijoje jūsų rankos labai greitai pavargsta.


4) Moteris palinksta ant savo rankų ir kelių, vyras už jos – tai abu partnerius labai stimuliuojanti poza. Tai ypač malonu ir erotiška vyrui, jei vyras mėgsta savo partnerės sėdmenis. Bet pozose, kai stimuliacija vyksta iš nugaros, vyras turi pirštais daryti spaudimą žemyn, kad stimuliuotų G tašką, nes tokioje pozoje priekinė makšties sienelė yra iš kitos pusės nei moteriai gulint ant nugaros.


Daugelis moterų teigia, kad jos gali patirti vien G taško stimuliacijos orgazmą. Kai kurios moterys teigia, kad G taško stimuliacijos orgazmas yra intensyvesnis, gilesnis, apimantis visą kūną. Kai kurios moterys netgi sako, kad jos ejakuliuoja. Dauguma moterų, kurios patyrė abiejų rūšių orgazmą teigia, kad lengviau turėti keletą G taško orgazmų, nei keletą klitorio orgazmų. Taip pat tiesa, kad G taško orgazmo intensyvumas tiesiogiai susijęs su makšties raumens tonusu, kuris yra dar viena paskata reguliariai daryti PC raumenų pratimus.


Vienas iš blogiausių dalykų, kuris gali atsitikti vyrui yra netikrumas, ar jo moteris jau patyrė kulminaciją. Daugiau nei 70 proc. moterų teigia, kad jų partneriai niekada nesuteikė joms orgazmo lytinio akto metu, 65 proc. moterų pripažįsta, kad orgazmus simuliuoja.