Sekso prekių parduotuvė fantazijos.lt kartu su partneriais pasitelkė naujausias flash technologijas ir siūlo judančias sekso pozas, kurios atrodo, kaip video filmukas. Šiose erotinėse pozicijose ne tik tiksliai matosi, kaip turėtų „išsidėstyti“ partneriai, bet tuo pačiu galima suprasti kiekvieną jų judesį.


Juk tikros sekso pozos yra judančios, jos nėra statiškos, todėl suteikiame Jums galimybę visiškai nemokamai mokytis sekso judesių žiūrint į labai realistinius vaizdus.


Keletas pavyzdžių iš kategorijos “sekso pozos judančios


Judanti sekso poza „Piratas”“:Judanti sekso poza „Santechnikas”:Dizaineriai ir programuotojai pasistengė maksimaliai tiksliai atvaizduoti kiekvienos sekso pozos judesį, kad žiūrovai lengvai tai galėtų suprasti ir ateityje pritaikyti praktikoje. Pateikiame daugiau nei 100 variantų, kuriuos visus galite rasti sexshop‘o www.fantazijos.lt erotinio žurnalo „sekso pozų“ skyriuje.


Kiekvieną dieną išmėginkite vis po naują judančią video pozą, idėjų užteks tikrai ilgam. Taip pat labai lauksime Jūsų komentarų ir patarimų kitiems mūsų svetainės lankytojams, kaip konkrečią pozą atlikti geriau.