Svarbu ne tik tai, kaip dažnai mes užsiimame seksu, apie mus kalba tai, kaip mes tai darome. Dažnas vyras mėgsta savo seksualumą išreikšti greitai ir energingai, o kiti tiesiog mėgsta lėtai ir švelniai. Kai kurie vyrai mėgsta kaboti nuo lubų, pakabinti aštuonių colių grandinėmis, o kiti mėgsta tai daryti Ramiojo vandenyno gelmėse. Mėgstama sekso poza pasako daug apie vyro neigiamas savybes. Pateikiame šiek tiek cinišką, bet šmaikštų požiūrį šia tema.


Šuniuko stilius


Jūs turite tikrą panieką moterų atžvilgiu, ir jūs jas išbandote ir žeminate, kai tik gaunate galimybę. Tai kyla iš giliai įsišaknijusio nesaugumo dėl atmetimo, kurį patyrėte jaunystėje.


Misionierius


Jūs esate tas, kuris nemėgsta rizikuoti ir pirmenybę teikiate žaidimui pagal taisykles. Štai kodėl, užuot tęsęs savo vaikystės svajonę tapti trapecijos artistu, toje pačioje sunkvežimių nuomos kompanijoje dirbate nuo kolegijos. 


Kaubojė (moteris viršuje)


Jūs netikite sunkiu darbu ir esate pratęs, kai jums viskas patiekiama ant sidabrinio padėklo. Jūs esate vienintelis vaikas, todėl visą gyvenimą tėvai pildė visus norus.


Šaukštas


Šiame pasaulyje jums nėra nieko svarbiau nei santykiai. Visą gyvenimą jus užsipuldinėjo draugai ir todėl jūs suformavote labai žemą savivertę. Vien idėja kada nors su kažkuo suartėti suteikia jums didžiulį nerimą. Vienintelis asmuo, kuris jūsų neužgaulioja yra jūsų draugė. Ji jums pasakys, kad jūsų kūnas yra per daug ištįsęs, jūsų plaukai per ploni, o jūsų kiaulienos nugarinė yra per sausa, ir tai ji sakys norėdama padėti, o ne užgauti.