Argi neintriguoja seksas automobilyje? Sekso pozos mašinoje ant galinės ir priekinės sėdynės. Sužinok visus variantus, kaip gali pasimylėti mašinoje. Seksas ant galinės mašinos sėdynės yra jaukus ir patogus, o gal tik jaukus, priklausomai nuo to, kokio dydžio yra jūsų automobilis. Bet kokiu atveju, galinės sėdynės suteikia jums vietos, kur galite išsitiesti, o langai aprasoti.


Sekso poza 69


Sinchroninis oralinis seksas. Abu partneriai guli ant galinės sėdynės, moteris apačioje su praskėstomis kojomis, o vyras keturiomis, 69 sekso pozoje. Jis mėgaujasi ja, o ji juo. Mes rekomenduojame prieš tai patiesti rankšluostį arba pasirūpinti servetėlėmis.


Sekso poza “Aukštyn”


Moteris guli ant galinės mašinos sėdynės, o vyras jai tarp kojų. Ji kelius pritraukia link savo krūtinės. Jis klūpo tarp kojų ir pritraukia savo dubenį link jos. Moteris gali remtis kojoms į automobilio saloną ir naudoti kojas dubens judesiams. Pakaitomis, jei yra galimybių, ji gali pakabinti kojomis ant jo pečių. Ši sex poza leidžia tikrai gilų įsiskverbimą, todėl neskubėkite.


Sekso poza “Kaubojė”


Vyras guli ant galinės automobilio sėdynės, o moteris klūpo jį apžergusi. Ji turi pasilenkti į priekį, kad jodama ant jo penio netrinkteltų galvos į mašinos stogą. Tai leidžia koreguoti įsiskverbimo kampą ir pasirūpinti geresne klitorio ir G taško stimuliacija.


Priklausomai nuo jūsų mašinos dydžio ir ar ji su standartine ar automatine pavarų dėže, gali būti sunku vienam partneriui lipti per priekinę sėdynę į kitą automobilio pusę. Tokiais atvejais vienas žmogus turi išlipti iš automobilio ir į kitą pusę patekti iš lauko, kai partneriai yra tinkamoje sekso pozoje, uždarykite duris.


Sekso poza mašinoje “Klasika”


Misionieriaus sekso poza mašinoje. Moteris keleivio sėdynėje, kuri tiek, kiek įmanoma, atitraukta. Vyras gula ant jos viršaus, jo kojos ant sėdimos vietos tarp jos kojų. Moteris gali laikyti savo kojas ant sėdynės arba jei yra vietos, pakelti savo kelius ir pasidėti jas ant prietaisų skydelio.


Sekso poza mašinoje “Apsižergus”


Šįkart jis atsiremia keleivio sėdynėje, o ji apsižergia. Moteris kontroliuoja veiksmus. Tai gera erotinė poza, kai mašinoje mažai vietos kojoms ir galvoms. Ji turi pasirūpinti, kad keliu neišjungtų rankinio stabdžio.


Seksas mašinojegali būti kūrybingas. Naudokite savo vaizduotę ir nebijokite galvoti už automobilio ribų.


Sekso poza “Priekyje ir centre”


Ši sex poza šiek tiek sudėtinga, tai tarsi kaip sėdynių šlovės skylė. Vyras klūpo ant priekinių sėdynių, priekiu atsisukęs į galinę sėdynę, apžergdamas pavarų perjungimo svirtį ir rankinį stabdį. Jis iškiša erekcijos būsenos penį pro erdvę tarp sėdynių. Moteris sėdi ant galinės sėdynės ir atlieka oralinį. Jei yra pakankamai vietos tarp sėdynių, ji gali bandyti atsukti savo sėdynę ir abu pasimėgautų šuniuko stiliumi.


Sekso poza “Atidarytos durys”


Atvėrus mašinos duris vyras ar moteris sėdi ant sėdynės, atsisukęs į lauką. Partneris klūpo tarp kojų ir atlieka oralinį. Jei kas aptiktų veiksmo įkarštyje, galite apsimesti, kad jūs ieškote pamesto raktų rinkinio.