Daugelis ieško sekso pozos, kuri būtų tinkama nėštumo metu arba visai atsisako sekso, nes atrodo nesaugu.. Ir dažnai manoma, kad yra tik viena teisinga pozicija, kuria galima mylėtis, kai moteris yra nėščia. Tai netiesa. Yra daugybė būdų užsiiminėti saugiu seksu nėštumo metu. Rinkitės pozas pagal tai kokio sekso norite. Šiame straipsnyje pateiksime keletą puikių idėjų.


Svarbiausia, kad partneriai jaustųsi fiziškai patogiai ir pasirinkta poza duotų norimą rezultatą (suteiktų abipusį malonumą).


Taip pat siūloma, kad mylintis nėštumo metu abu partneriai vengtų spaudimo gimdai ir nebūtų užgultas moters pilvas.


Renkantis, kokios sekso pozos nėščioms Jums tiktų geriausiai, reikėtų pasitelkti išradingumą, humoro jausmą ir daugybę pagalvių. Taip pat turite būti pasiruošę tam, kad įsiskverbimas bus neįmanomas (nėčiai moteriai sukeliantis diskomfortą), tad reikėtų apsvarstyti ir kitus būdus, kaip patenkinti partnerį ir pasitenkinti pačiam(iai).


Seko poza nėščioms „Moteris ant viršaus“

Ši klasikinė pozicija yra puikus pasirinkimas nėštumo metu, nes galėsite pati reguliuoti tempą, taip pat daugeliui nėščių moterų krūtinės speneliai tampa labai jautriais, tad šioje kamasutra pozoje partneris galės jiems skirti tikrai daug dėmesio.


Sekso poza nėščioms „Šaukštai“

Puiki pozicija nes iš partnerės reikalauja labai mažai pastangų. Idealiai tinka ir vėlyvose nėštumo stadijose. Kad būtų dar patogiau po pilvu galite pasidėti pagalvę.


Sekso poza nėščioms “Pusė lovos”

Pozos privalumas yra tai, kad moteris gali atsigulti, atsipalaiduoti ir nieko nebedaryti, o visą “darbą” atliks vyras.


Sekso poza nėščioms “Balnas”

Pozicija panaši į “Moteris ant viršaus”, tačiau posūkis prideda papildomo smagumo ir padidina galimybes tau pasiekti orgazmą.


Sekso poza “Vyro kontrolė”

Šios pozos pagrindinis privalumas yra tas, kad mylintis nebereikia galvoti apie, tai kaip apsaugoti pilvą, jam tiesiog nėra kur atsitrenkti!


Sekso poza nėščioms “Atbulai”

Abiems partneriams patiksianti ir daug malonumo suteiksianti sekso poza. Be to partneris gauna galimybę pasigrožėti jūsų užpakaliuku.


Sekso poza nėštumo metu „Melodija“

Ši sex poza atrodo šiek tiek sudėtinga, tačiau patikėkite ji tikrai veikia, nes reikalauja minimaliai pastangų iš partnerės ir pilvas sekso metu yra visiškai apsaugotas.


Sekso poza nėštumo metu „Išsiskleidimas“

Dar viena kamasutra pozicijos „Moteris ant viršaus“ variacija, garantuojanti lėtą ir labai intymų seksą.