Jog seksas būtų įvairesnis ir neįsisuktų į painius rutinos gniaužtus, dažnas iš mūsų miegamajame imame įvairių staigių, netikėtų gudrybių. Mylimasi šuniuko, išbandomos stovimos kamasutros pozos, tačiau vis dėl to, yra keletas tokių, kurios tūno paslėptos po lova ir retu atveju būna panaudojamos meilės žaidimuose. Siūlome išbandyti keletą sekso pozų, net jei visko nepavyks atlikti itin sklandžiai, tačiau pasisemsite patirties, įgysite žinių ir gailėtis tikrai nebus dėl ko.


Krabas. Moteris atsigula ant pilvo, išžergia kojas ir nuleidžia jas lovos. Patariama gulėti ant lovos krašto, tada partneriui bus patogiau įsiskverbti vidun. Vyras prieina prie moters iš nugaros, atsisėda ant moters kairės kojos (jokiu būdu ne visus svoriu, nes mylimajai gali būti per sunku jį išlaikyti), sulenkia kairę koją ir uždeda ant mylimosios nugaros, o dešinė lieka ant lovos krašto, ji padės išlaikyti pusiausvyrą. Tada moters dešinė koja pritraukiama prie prie vyro krūtinės taip, kad jos kelis siektų jo liemenį. Belieka giliai įsiskverbti, sukurti darnų ritmą ir mėgautis. Vienintelis šios pozos trūkumas – nėra akių kontakto ir galimybės stimuliuoti kitas jautriausias vienas kito vietas.


Du vėžliai. Atsigulkite įstrižai, kad abiejų galvos būtų skirtinguose lovos kampuose. Moteris tegu šiek tiek kilsteli galvą, sulenkia kojas ir pritraukia jas prie krūtinės, tarsi darytu atsilenkimus ir treniruotų pilvo presą. Praskėčia kojas ir vyras įeina atbulomis, iš nugaros po truputį artindamasis prie moters, geriausia būtų atsiklaupti ant kelių (taip, kaip mylintis šuniuko poza). Nors įsiskverbimas nebus toks gilus kaip tikimasi, tačiau išbandyti ir patirti naujus pojūčius tikrai verta.


Mano valdžia. Šios pozos privalumas – tik užsinorėję partneriai gali pasikeisti vietomis. Vyras atsigula ant nugaros priekinę kūno dalį truputį kilstelėdamas nuo lovos paviršiaus, moteris pasisuka šonu ir skersai ant jo atsisėda, kojas permesdama per jį. Ne veltui sakoma – kieno viršus, tam priklauso valdžia, todėl rimtą diktuoti ir valdyti gali tas partneris, kuris yra viršuje. Šįkart dėl to peštis ir varžytis nereikės, nes padėties šeimininkais gali būti kiekvienas iš jūsų, tereikia apsikeisti vietomis.