Kas tai yra analinis kaištis?


Kaištis, kaip ir galite nuspėti, yra  analinei angai pritaikyta sekso prekė. Jis labai populiarus gėjų tarpe. Įprastų pažiūrų žmonės taip pat džiaugiasi naudodami kaiščius. Kaiščiai gaminami iš silikono arba gumos, tačiau silikono priežiūra paprastesnė. Masturbuojantis vibratoriumi ar falo imitatoriumi įsidėkite ir kaištį – pajusite kaip tai malonu. Kaiščiai gali būti įvairių dydžių ir ilgių, gale jie turi praplatėjimą taigi tikrai jo nepamesite tiesiojoje žarnoje. Vieni kaiščiai skirti prostatos masažavimui, tuo tarpu, kiti gali vibruoti.


Kaip naudoti kaištį?


Kaip ir daugelį kitų suaugusiems skirtų žaislų, kaištį gali naudoti visi – gėjai, lesbietės, mišrios poros. Kaištį galite naudoti ir poroje ir vienas. Iš pradžių atsipalaiduokite, ir paruoškite analinę angą įterpimui. Kol ruošitės galite žaisti su savo peniu ar klitoriu. Kai jausite, kad analinė anga yra paruošta (minkšta), po truputėlį, lėtai kaištį įterpkite. Skubėti tikrai nereikia. Kai kaištis bus įterptas raumenys aplink jį susitrauks, tai sužadins jūsų seksualinius pojūčius. Jei kaištis gerai įkištas jis turėtų likti vietoje net neprilaikomas. Galite kaištį jaudinti, truktelėti aukštyn žemyn – tai sukelia nuostabius pojūčius ir puikiai užveda. Naudodami vibruojantį kaištį pajusite papildomas stimuliacijas. Nepamirškite naudoti lubrikantą, kuris palengvins įsiskverbimą.


Jeigu turite partnerį leiskite jam įkišti kaištį. Turėdami kaištį analinėje angoje galite mylėtis įprastai. Aplink analinę angą esantys jautrūs nervai, kaiščiui esant viduje būna suspausti, tokia būsena labai jaudina. Išbandykite mūsų internetinėje parduotuvėje esančius kaiščius.


Kai baigsite, lėtai kaištį išraukite ir kruopščiai jį nuplaukite. Patartina kaiščiu su niekuo nesidalinti, geriau kiekvienam turėti savo asmeninį analinį kaištį. Tokiu atveju abu galėsite pajusti šios sekso prekės teikiamus privalumus analiniuose žaidimuose.