Analiniai kamuoliukai – populiarus sekso žaisliukas, sukurtas tiek vyrams, tiek moterims. Tai yra keli kamuoliukai, tarpusavy sujungti virvele ir savo forma primenantys karoliukus arba grandinėlę. Jie yra žymiai mažesni už vaginalinius kamuoliukus, tačiau grandinėje jų yra daugiau. Kamuoliukai gali būti išdėstyti mažėjančia tvarka arba būti vienodo dydžio.


Kam reikalingi analiniai kamuoliukai


Analiniai kamuoliukai, priešingai nei vaginaliniai, yra skirti malonumui. Vyras arba moteris įveda juos į analinę angą tam, kad pajustų seksualinį pasitenkinimą. Tai puiki priemonė tiek sekso preliudijai, tiek masturbacijai, tiek vyro erogeninių zonų stimuliacijai ar papildomam moters patenkinimui vaginalinio sekso metu. Įvedus kamuoliukus į angą, aplink kiekvieną jų vyksta raumenų susitraukimo ir atpalaidavimo procesas. Išmokę tai valdyti, patirsite aibę nepakartojamų įspūdžių, o jūsų erogeninės zonos taps žymiai jautresnės. Kad malonumas būtų dar stipresnis, pasinaudokite ir vibratoriumi: tuo metu, kai kamuoliukai yra viduje, vibratoriumi lytėkite analinę angą ir jie vibruos, suteikdami nenusakomą malonumą! Patyrę orgazmą kamuoliukus iškart ištraukite, laikydami už tam skirto žiedo. Ištraukimo metu orgazmas dar labiau sustiprės! Svarbu nesukelti skausmo ir naudoti analinius lubrikantus.


Kokie būna analiniai kamuoliukai


Analiniai kamuoliukai pasižymi nemaža įvairove. Jų tipai skiriasi tarpusavy ne tik kamuoliukų dydžiais bei kiekiu, bet ir medžiaga bei forma. Dažniausiai jie būna pagaminti iš specialaus gelio, silikono, plastiko arba latekso, tačiau pasitaiko ir stiklinių bei metalinių variantų.


Pagal formą analiniai kamuoliukai yra dalinami į apskritus ir ovalius, lygaus bei stimuliuojančio paviršiaus. Taip pat egzistuoja kamuoliukai su papildomais, mažesniais kamuoliukais viduje, kurie, reaguodami į jūsų kūno judesius, suteikia papildomas vidines vibracijas.


Analinių kamuoliukų įvairovė stebina. Kaip išsirinkti tinkamus sau? Atsakymas yra vienas: Išsirinkite žaisliuką pagal jūsų skonį ir poreikį. Vieni mėgsta lygius ir apvalius, kiti – pailgus su stimuliuojančiu paviršiumi. Tačiau naujokams patartume rinktis mažesnio dydžio kamuoliukus iš lengvų medžiagų.


Kaip naudotis analiniais kamuoliukais  • Naują sekso žaislą būtina gerai išplaut po šiltu vandeniu su muilu ir apipurkšti antiseptiku. Vėliau, prieš ir po kiekvieno panaudojimo taip pat gerai juos išplaukite.

  • Būtinai naudokite vandens pagrindo analinį lubrikantą! Priešingu atveju Jūs rizikuojate ne tik prarasti malonumą, bet ir pažeisti savo analinę angą.

  • Prieš analinių kamuoliukų įvedimą būtinai atsipalaiduokite, nesuspauskite analinės angos raumenų. Tam gali padėt partnerio masažas arba analinės angos stimuliacija pirštu. Įveskite kamuoliukus lėtai, po vieną. Geriausiai tinkama poza tam – ant nugaros, sulenktomis ir plačiai praskėstomis kojomis. Jeigu pajusite skausmą ar kitą nemalonų jausmą, pristabdykite procesą ir pabandykite kaip reikiant atsipalaiduoti, atpalaiduojant analinės angos raumenis. Išimti kamuoliukus patartina irgi iš lėto, po vieną. tačiau jeigu turite pakankamą jų naudojimo patirtį, galite išimti juos vienu greitu rankos mostu, kad pasiektumėte orgazmą.

  •  Atsargiai įterpkite pirmąjį kamuoliuką. Leiskite analinei angai prie jo priprasti, tegul raumenys aplink kamuoliuką susitraukia ir vėl atsipalaiduoja. Pirmasis kamuoliukas yra pats mažiausias, taigi ir apsirasti prie jo turėtų būti lengviausia. Dar kartą pabandykite atsipalaiduoti, kol jūsų kūnas apsipras su kamuoliuku ir po truputį įterpkite antrąjį kamuoliuką. Nepamirškite kvėpuoti. Kad lengviau atsipalaiduotumėte ir susijaudintumėte, galite naudotis kitais sekso žaislais. Vibratoriumi galite jaudinti spenelius, penį, sėklides, klitorį, vaginą. Kuo labiau susijaudinsite, tuo greičiau atsipalaiduos jūsų analinės angos raumenys ir jūs pajusite daugiau malonumo. Tokiu pat principu įterpkite ir sekančius kamuoliukus ir vėl laikykitės aukščiau išvardintų patarimų. Neskubėkite. Mėgaukitės žaidimu, ir po truputį terpkite  kamuoliuką po kamuoliuko, iki  kol pajausite pasitenkinimą. Tikrai nebūtina įterpti visų kamuoliukų, tai priklauso nuo jūsų noro ir pojūčių.


Nepamirškite, kad malonumai neapsiriboja Jūsų analinė anga –  taip pat lepinkite ir spenelius, penį, klitorių, vaginą.