Kokį sekso žaislą pirkti? Klasikinį ar įdomesnį?


Jeigu esate naujokas analinių žaidimų srityje, klasikinis, plonas ir nedidelis analinis kaištis bus idealus pradžiai. Galite paeksperimentuoti ir su nedideliais analiniais kamuoliukais. Šie kamuoliukai išdėstyti pagal dydį, pradedant mažyčiais ir palaipsniui didėja. Šio žaislo gale yra kilpa, taigi pasiekę orgazmą jūs galėsite lengvai ištraukti kamuoliukus. Kilpa apsaugo nuo kamuoliukų įstrigimo tiesiojoje žarnoje.


Kokio dydžio analinis sekso žaislas tinkamas pradedančiajam?


Pradedantiesiems patartina rinktis mažesnio dydžio sekso žaislus. Mes siūlome keletos dydžių analinių kaiščių ir prostatos  masažuoklių. Galite įsigtyti ir falo imitatorių bei vibratorių – turime mažo, vidutinio ir didelio dydžių – viskas tam kad prisitaikytumėte pagal savo poreikius. Pradėkite nuo mažesnių žaisliukų ir tobulėkite palaipsniui juos didindami. Reikalingas ir lubrikantas, yra specialių – analiniams žaidimams.


Ką turėčiau žinoti apie analinius žaidimus? Kokie jie būna?


Jeigu analiniuose žaidimuose esate naujokas, mažas analinis kaištis yra puikus pasirinkimas. Tačiau ateičiai galite įsigyti šiek tiek didesnį. Patyrę analinių žaidimų fanai naudoja analinius kamuoliukus ir prostatos masažuoklius. Kai kurie analiniai sekso žaislai maloniai trinasi į taprvietę, tokiu būdu suteikia sunkiai nusakomus pojūčius.


Analinė stimuliacija maloni tiek vyrams tiek moterims. Puiku yra tai, kad analiniai žaislai tinka tiek gėjams tiek lesbietėms tiek mišrioms poroms. Analiniai žaislai būna įvairių spalvų, stilių, medžiagų ir dydžių. Svarbus dalykas ką reikėtų žinoti prieš renkantis analinį žaislą, yra tas, kad niekada analiniams žaidimas negalima naudoti tokio žaislo kuris neturi išplatėjimo, saugos žiedo ar kitos panašios apsaugos, kuri reikalinga apsaugoti žaislą nuo įslydimo ir pasimetimo analinėje angoje. Žinoma nemažai atvejų, kai žmonėms teko kreiptis į gydytojus, kad būtu ištraukti analinėje angoje įstrigę ne analiniam seksui skirti žaislai.


4 auksinės analinių sekso prekių taisyklės:


• Patikrinkite ar analinis sekso žaislas turi saugos žiedą arba išplatėjimą į apačią.

• Atsisakykite ilgų ir nelanksčių analinių žaislų.

• Pradėkite nuo mažų sekso žaislų ir juos naudokite didesnius tik tada kai įgysite patirties.

• Analinių žaidimu metu gausiai naudokite lubrikantą.