Vibruojantys antpirščiai, tai nuostabios sekso prekės, kurios gali būti panaudos įvairiausias būdais!

Vibruojantys antpirščiai yra maži ir tylūs, taigi idealiai tinka kelionėms, kurių metu nepavyks pamiršti mažų ir slaptų sekso žaidimėlių.


Žaidimas su savimi


Naudokite  vibruojantį antpirštį klitorio, lytinių lūpų, tarpvietės masažui. Leiskite vibracijoms pakelti jus į naują seksualinės aistros lygį. Leiskite savo rankoms klaidžioti ir ieškoti malonumą sukeliančių vietų. Užsidėkite antpirščius ant kelių kiekvienos rankos pirštų – ir pasiduokite viso komplekto sukeltam pasitenkinimui! Tai puikus būdas pasiekti dar didesnį orgazmą.


Žaidimas su partneriu


Pasidalinkite antpirščiais su partneriu ir abu iš to turėsite naudos! Antpirščiai sukelia nuostabius pojūčius trinami aplink vyro sėklides ir penį. Kodėl nebučiuoti moters krūtinės kai antpirščiais maloninate jos klitorį? Vibruojantys antpirščiai suteiks žavesio jūsų seksualiniams žaidimams. Patrinkite piršto antgaliais aplink partnerio analinę angą– tikrai pridėsite papildomą malonumo dozę.


Masažas


Nėra nieko  malonesnio už vibruojančių antpirščių masažą. Masažuokite pečius ir pašalinkite stresą antpirščiams burzgiant ant jūsų rankų. Naudokite keletą antpirščių ant kiekvienos rankos ir patirsite nepakartojamą masažą. Nepamirškite ir įprastų vietų – krūtinės, spenelių, pilvuko, pečių, uodegikaulio. Jei tik trokštate masažą užbaikite švelniu žaidimu aplink genitalijas.