Kas yra falo imitatorius?


Falo imitatorius  – tai tiek vyrų, tiek moterų naudojamas tradicinis sekso žaislas. Falo imitatorius gali būti naudojamas masturbacijai, žaidimams su partneriu ar net keliais partneriais. Nors falo imitatoriai būna įvairių dydžių, formų, medžiagų, dažniausiai jie yra penio ar falo formos. Kai kurie falo imitatoriai pagaminti specialiai analiniam seksui. Vyrai, kuriems patinka analinis seksas, dažniausiai renkasi falo imitatorius, kurie masažuoja prostatą – tokiu būdu jie sustiprina orgazmą.


Iš ko pagaminti falo imitatoriai?


Falo imitatoriai gaminami iš įvairių medžiagų, tokių kaip: stiklas, plienas, odos imitacija, plastikas, silikoninė ar želinė guma.  Yra tokių falo imitatorių, kurie nepaprastai gražūs ir atrodo kaip meno kūriniai, yra rankų darbo. Jei falo imitatoriumi dalinatės su aprtneriu, būtinai jį prižiūrėkite ir kruopščiai plaukite, reguliariai apdorokite antiseptiku. Su falo imitatoriumi, pagamintu iš silikoninės gumos, negalima naudoti silikoninio pagrindo lubrikanto, nes lubrikantas gali pažeisti falo imitatorių. Naudokite tik vandeninio pagrindo lubrikantą.


Kaip naudoti falo imitatorių?


Falo imitatoriai dažniausiai naudojami vaginaliniams arba anliniams žaidimams. Falo imitatorių  galima naudoti ir burnai užimti– oraliniams žaidimams. Nepaisant seksualinės orientacijos, esate gėjus ar lesbietė, tradicinių pažiūrų vyras ar moteris, falo imitatorius tiks visiems. Svarbu naudoti ir lubrikantą – vandens pagrindo.


Kodėl verta naudoti falo imitatorių?


Kartais vyrai turi sunkumų ilgai išlaikyti erekciją, o kai kurios moterys ilgai nesugeba pasiekti

viršūnės. Būtent dėl šio nesuderinamumo seksas gali tapti erzinantis ir netenkinantis. Štai čia falo imitatoriai ir gali pagelbėti. Jeigu vyras pasiekia kulminaciją anksti, arba jeigu moteris paprasčiausiai užtrunka ilgiau nei jos meilužis, vyras gali pabaigti glamones pasitelkęs falo imitatorių. Tai puikus būdas, nereikalaujantis sustabdyti žaidimo. Jis suteikia vyrui galimybę atgauti jėgas ir palaiko moters susijaudinimą.


Vizualinė ir protinė stimuliacija


Stipriausia erogeninė zona yra jūsų mintys. Ir kad ir kaip feministės su tuo nesutinka, penis yra jėgos simbolis, nepriklausomai nuo jo dydžio. Partnerio glamonės pasitelkiant falo imitatorių išlaisvins jūsų seksualines fantazijas.


Jeigu glamonėsite partnerę pasitelkę falo imitatorių, turėsite galimybę aiškiai suprasti, kaip jos vagina ar analinė anga priima sekso žaislus. Kai kuriems žmonėms atrodo nepaprastai erotiška, matyti kaip falo imitatorius įterpiamas ir kaip išstumiamas sparčiai kylant pasitenkinimui.


Tyrinėjimas


Jeigu užsiimate glamonėmis pats su savimi, falo imitatorius gali padėti taikant įvairias glamonių  formas ir būdus, ir jūs tikrai nesijausite nepatogiai, dėl to, kad kažkas jus stebi. Tai ypač aktualu analinei stimuliacijai. Galbūt jus norite ją išbandyti, bet nesate tikras, kad ji maloni. Taigi vietoj to, kad išbandytumėte tai dėl ko nesate tikras drauge su partneriu, pasitelkus falo imitatorių pirmiausia pats vienas galėsite įgyti šiokios tokios patirties.


Saugus seksas


Falo imitatorius puiki saugaus sekso forma. Jeigu ant falo imitatoriaus užmaunate prezervatyvą, galite būti tikras, kad neturėsite jokių infekcijų ir bakterijų. Žaislu galite dalintis ir su partneriu, tik pakeiskite prezervatyvą.


Kaip naudoti falo imitatorių?


Moterys falo imitatorių  naudoja masturbacijai, vaginoje judindamos jį aukštyn žemyn. Kartu galite dirginti ir klitorį. Pati nuspręskite, ar šiuo būdu jums pavyksta pajusti malonumą, ar ne. Kai kurioms moterims patinka kai kulminacijos metu kažkas yra vaginoje, kai kurioms tai nepatinka visiškai. Kiekvieno skonis skirtingas.

Raskite sau tinkamos formos, medžiagos ir dydžio falo imitatorių.


Vagina turi būti sudrėkusi kai naudojate falo imitatorių. Tam galite naudoti lubrikantą, būtinai rinkitės vandens pagrindo. Aliejaus pagrindo lubrikantai gali pažeisti medžiagą iš kurios pagamintas falo imitatorius, ypač jei tai yra guma ar odos imitacija.


Kurį falo imitatorių rinktis?


Didžioji dalis falo imitatorių atrodo kaip įprasti peniai. Tačiau jie gali būti ir moters, delfino ar banginio formos, taip pat gali būti lygus ir grublėti. Kai kurie falo imitatoriai papildomai stimuliacijai turi iškilimus ir yra rumbėti. Taip pat galimi įvairūs dydžiai.


Yra ir tokių falo imitatorių, kurie abiejuose galuose turi galvutes, jie vadinami dvigubais falo imitatoriais. Šie žaislai tobulai tinka dalintis su partneriu ir gali būti naudojami tiek analiniam tiek vaginaliniam seksui. Dvigubi falo imitatoriai labai populiarūs lesbiečių tarpe.


Išlenkti falo imitatoriai skirti  G-taško stimuliacijai. Kai gulite ant nugaros, įterpus falo imitatorių galvutė turėtų atsidurti tiesiai prieš jautrųjį tašką. Analiniai falo imitatoriai gali būti naudojami prostatos stimuliacijai. Moterys taip pat juos gali naudoti analiniams žaidimams.


Kai kurie imitatoriai turi limpančią detalę, kurios pagalba falo imitatorius gali būti pritvirtintas prie lygaus paviršiaus (pvz kėdės) – patirkite nuostabų pajodinėjimą.