Masažo aliejai ir losjonai daro daug naudingų dalykų: jie pagardina prieskoniais prėskoką naktį, suteikia jausmingai gelmės įprastam masažui, sumažina trintį tarp kūnų, su jais galite pasijusti lengvi, glotnūs it šilkas – o tai juk taip seksualu!

Paprasti ir aromatizuoti aliejai

Kaip naudoti? Išspauskite nedidelį aliejaus kiekį ant delno ir įtrinkite į partnerio kūną masažuojamaisiais judesiais, stipriai nespausdami. Niekada nepilkite aliejaus tiesiai ant kūno – net ir būdamas kambario temperatūros jis sukelia nemalonų šalčio pojūtį. Jei įtrynus aliejaus jo pritrūksta – procedūrą pakartokite.

Ką įtrinti? Aliejumi įtrinkite nugarą, rankas, kojas, sėdmenis, krūtinę ir kaklą, tačiau apeikite genitalijas. Nebent ant aliejaus buteliuko parašyta, kad jį galima naudoti ir kaip lubrikantą. Ir vis dėlto netgi šis užrašas neduoda šimtaprocentinės garantijos, kad aliejus nesukels sudirgimo, todėl išbandykite nedidelį jo kiekį ant odos – kad įsitikintumėte, jog jūsų partneris(-ė) šiai priemonei nealergiškas (alergijos atveju gana greitai turėtų išryškėti nemalonus deginimo, tempimo jausmas.

Kodėl būtinai aliejus? Kuo masažo aliejai skiriasi nuo losjonų ir kremų, kuriuos kartais taip pat galima panaudoti masažuojant? Įtrintas aliejus nesuteikia lipnumo jausmo odai, taigi masažo judesius galėsite atlikti sklandžiau, o partneriui(-ei) bus nepalyginamai maloniau. Be to, masažo aliejai dažnai yra praturtinti įvairiais aromatais, kurie suteikia ypatingą atsipalaidavimą – tiek masažuojamajam, tiek masažuojančiajam. Jei jūsų oda riebi, po masažo rekomenduojama nusiprausti po dušu.

Ar preliudija su aliejumi – saugi? Atkreipkite dėmesį, kad masažo aliejai ir losjonai neturėtų liestis su lateksu, taigi po masažo su aliejumi geriau nenaudoti lateksinių sekso žaislų ir latekso prezervatyvų – išskyrus tuos atvejus, kai ant aliejaus buteliuko nurodyta, jog jis yra saugus lateksui.

Šildantys aliejai

Kaip naudoti? Užspauskite nedidelį aliejaus kiekį ant rankos, pašildykite tarp delnų, o tada įtrinkite į partnerio(-ės) kūną. Švelniai įtrinkite į odą, jei reikia – išspauskite daugiau. Masažuojant šildomieji aliejai pradės šildyti kūną, suteikdami partneriui jaukias užplūstančios šilumos bangas.

Ką įtrinti? Tokie aliejai nerekomenduojami viso kūno masažui, tačiau puikiai tinka nedideliems, koncentruotiems kūno plotams – pavyzdžiui, krūtims, sėdmenims, šlaunims, rankoms. Dažniausiai šie aliejai taip pat tinka naudoti ir genitalijoms. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie jų saugūs ir lateksui – būtinai perskaitykite, kas parašyta ant pakuotės.

Ar jie – saugūs? Šildantys aliejai netinkami vidiniam naudojimui, todėl nenaudokite jų vietoje lubrikanto vaginaliniam ar analiniam įsiskverbimui. Tačiau genitalijų paviršių su jais masažuoti galima. Tik prieš tai rekomenduojama atlikti testą nedideliam odos plotui, nes šildomieji elementai gali dirginti odą.

Ir porom, ir ne porom

Tiek lubrikantai, tiek aliejai nėra skirti vien seksui su partneriu. Solo partijoms jie taip pat labai pravers. Aliejai gali būti panaudoti ir pojūčiams sustiprinti masturbacijos metu, ypač patiks tiems, kurie tenkindami save naudoja sekso žaislus: malonus slydimo jausmas garantuos pačius stipriausius orgazmus. Tik būtinai patikrinkite, ar konkrečiai jūsų turimą žaislą saugu naudoti su aliejumi – kai kuriuos jų riebalai gali pažeisti.

Jei žaislu dalinatės su partneriu, nepamirškite užmauti ant jo prezervatyvo, kad neperduotumėte vienas kitam lytiniu keliu plintančių ligų.