Yra įvairių tipų seksualinių stimuliantų.


Norėdami padidinti penį galite nusipirkti ir išmėginti tam skirtą didinamąjį penio kremą. Kasdien tepkite penį didinamuoju kremu ir stebėkite kaip jis auga. Didinamasis penio kremas padeda didesniam kraujo kiekiui suplūsti į penį, tuo būdu, penis pailgėja ir padidėja jo apimtys.


Vieni iš populiariausių yra žolelių pagrindo sekso stimuliantai. Žolelių priedai padeda padidinti libido ir drauge padidina erekcijos dydį ir stiprumą. Jeigu norite sustiprinti seksualinius žaidimus būtinai išbandykite žolelių pagrindo stimuliantus.


Seksualinius stimuliantus galite naudoti ir ejakuliacijos prailginimui. Kartais per anksti įvykusi ejakuliacija nuvilia. Gal jūs iš tų, kurie trokšta prailginti savo ejakuliaciją? Išbandykite uždelsimo purškiklį. Jei esate pernelyg jautrus, uždelsimo purškiklis prislopins jautrumą, taigi užtruksite gerokai ilgiau… Maždaug tris kartus purkštelkite į penį ir būsite pasiruošęs ilgiau užtruksiančiai erekcijai.


Stimuliantai skirti ne  tik vyrams. Moterys gali klitorį ir lytines lūpas tepti orgazmo kremu, tokiu būdu sustiprinti jautrumą ir seksualinį pasitenkinimą. Naudojant šį kremą orgazmas bus gerokai stipresnis o jautrumas ženkliai padidės


Yra daugybė afrozidiakų rūšių didinančių libido ir seksualinį aktyvumą. Išbandykite vieną ir stebėkite besirenkančių meilužių būrį prie savo durų.


Siūlome įvairių penio kremų, klitorio kremų, vaginalinių kremų, orgazmo kremų, penį didinančių kremų, meilės lašiukų, ispaniškų lašiukų, užlaikymo purškiklių bei užlaikymo kremų.