Kai kuriems žmonėms naminės pornografijos gamyba yra tabu, tačiau kitiems atrodo, kad pačių erotinis video yra saugu, įdomu bei įkaitina!

Sukurtas jūsų kinas (tiesiogine prasme) – tai beveik tas pats kas žiūrėti į save ir savo partnerį besimylinčius priešais veidrodį. To rezultatas ne visada turi būti vulgarus ar purvinas (nebent jūs būtent to norite). Turinys turėtų išlaikyti dalyvių komforto lygį ir seksualinę orientaciją. Galų gale, viskas, ko reikia, tai jūsų ir jūsų partnerio atsipalaidavimo, kad mylėjimasis tokiu būdu jums tiktų.

Sekso juostos gamyba gali būti įdomus būdas savo seksualumo tyrinėjimui, ypač jeigu jūs nustatote tam tikras ribas ir gerbiate vienas kito privatumą (jūs turite filmuoti seksą su tuo, kuriuo visiškai pasitikite). Pasitikėjimas ir abipusė pagarba yra labai svarbūs siekiant iš tikrųjų atsikratyti varžymosi ir mėgautis. Galite skirti visą dėmesį į tai, ką jūs darote, o poto dar ir džiaugtis savo darbo vaisiais, peržiūrint tai, kas nufilmuota.

Erotinio filmo kūrimas gali būti labai įdomus, ypač kai esate įtraukti į vadovaujantį vaidmenį. Daugelis žmonių fantazuoja apie lytinį aktą priešais kamerą, nepaisant to, ar jie ketina jį žiūrėti, ar ne. Jeigu jūs nuspręsite žiūrėti – savęs užsiimančio seksu stebėjimas, turi stiprų žadinantį poveikį. Tai tikrai gali pagerinti jūsų lytinį gyvenimą.

Patarimai filmuojant sekso video

Norėdami kokybės, pasinaudokite čia pateiktais patarimais, kurie jūsų filmuotą medžiagą pavers mėgėjiškai profesionalia.

-Išeikite iš miegamojo. Sekso uždarose patalpose filmavimas gali būti jaudinantis… kodėl gi nepakabinus kameros taip, kad ji sugautų vaizdus, kai jūs šėliojate duše? Arba kambario kampe parūpinkite kėdę ar taburetę.

-Žiūrėkite kaip tai daro kiti. Tai suteiks tam tikros medžiagos, kuria galėsite remtis.

-Praktikuokitės tai daryti priešais veidrodį su savo partneriu. Lėtas nusirengimas, įvairios veido išraiškos ir skirtingos kūno padėtys- pasirengimo darbai leis labiau pasitikėti savimi.

-Venkite filmuoti aktus (pozas), kuriuos atlikti paprastai nėra labai patogu. Leidimas sau išeiti iš už nustatytų rėmų yra vienas dalykas, bet nepakenkite malonumui vien dėl būsimo filmo ambicijų.

-Žiūrėkite į kamerą, pabandykite žvelgti į objektyvą galingu, seksualiu žvilgsniu.

-Skirkite daugiau laiko vienas kito erzinimui. Praplėskite erzinimo procesą, per lėtą, oralinį tenkinimą ar gestus ir judesius.

-Pabandykite užrišti partnerio akis, kai apdovanojate jį malonumu. Įrašant savo seksualinį aktą, įvairių formų laisvės ribojimų naudojimas taip pat gali būti labai jaudinantis. Geriausia dalis yra ta, partneris kuriam užrišote akis,  vėliau galės peržiūrėti filmą, ir tai ką pamatys be jokios abejonės užkaitins.

-Naudoti foninę muziką, ar ne, yra asmeninis pasirinkimas. Namų lytinio akto video svarbi dalis yra dejonių ar malonumo riksmų garsai, jie visi prisideda prie bendro poveikio. Muzika gali būti trikdanti – bet jeigu ji parinkta tinkamai, taps puikia pagalbininke, sukuriant intymią atmosferą.