Pasakyti policininkui, kur jis gali įdėti bilietą, arba universiteto profesoriui, ką jūs manote apie 18 amžiaus teisės istoriją, yra neapsakomas pasitenkinimas ypač tiems, kurie turėjo tokių tabu minčių. Iš viso  to sekantis adrenalinas (kai žodžiai tupi pavojingai arti liežuvio galiuko) gali būti labai malonus. Tokie scenarijai kyla iš pačių socialinių sluoksnių tabu normų, šios normos skatina seksualinio pobūdžio fantazijas. Patrauklus policijos pareigūnas, slaugytoja ar stiuardesės žvilgsnis gali vaizduoti ne tik draudžiamas veiklas, bet ir draudžiamas vietas seksualinei veiklai.
Kiekvieno fantazijos apie seksualines veiklas yra skirtingos, bet pagrindinis panašumas yra tas, kad svajojame nuveikti kažką neįprasto, kažką ko nedarome kiekvieną dieną. Tad vertėtų įtikinti meilužį  ar partnerį dalyvauti išdykavime su policininku, moksleive, gydytoju, slaugytoja, futbolo komanda arba bet kuriame kitame scenarijuje, tokie potyriai padės gyventi įdomų ir pilnavertį seksualinį gyvenimą.
Toliau pateikiami kai kurie patarimai, kaip įtikinti partnerį apsirengti ligoninės chalatą. Tai tik pasiūlymai, visada geriausias patarimas yra pagarbus ir sąžiningas dalinimasis savo požiūriu. Kadangi jūs turbūt geriau žinote jų individualų temperamentą, vadovaukitės instinktais. Kuo daugiau jūs aptarsite, ko norite, ir sužinosite, ko nori jūsų partneris, tuo didesnė tikimybė, turėti įsimintiną patirtį.
Turbūt sunkiausia dalis pradedant kalbėti apie seksualines fantazijas su meilužiu/mylimuoju yra asmeninių norų aspektas. Kadangi fantazijos gali būti bauginančios, nes joms reikia aukšto lygio pasitikėjimo, jūsų partnerio įtraukimas gali būti keblus reikalas. Svarbiausia, kad jis jaustųsi jūsų vaizduotės dalimi. Pradėkite pokalbį aptardami vienas kito seksualias svajones, o kai tai taps patogia tema, pradėkite gilintis į galimybę įtraukti partnerį į savo lytinį gyvenimą.
Atminkite, kad šiame pradiniame etape, turėtų būti stiprinamas situacijos unikalumas. Tai nėra kažkas, ką jūs norite daryti su bet kuriuo bare sutiktu asmeniu, bet manote, kad jūs jaučiatės patogiai su savo mylimuoju ir tai būdas papildyti jūsų intymumą. Pabrėždami padėties išskirtinumą, jūs pabrėžiate savo partnerio svarbą fantazijose, padedate jam/jai jaustis svarbiam(-ai) ir seksualiam(-ai)
Laikas gali sugadinti net geriausiai suplanuotus planus. Įsitikinkite, kad jūs skiriate pakankamai laiko tvarkaraščio išsiaiškinimui ir kitų įsipareigojimų vykdymui. Tai reiškia, kad turite turėti laisvo nuo įtampos ir rūpesčių laiko, kada galėsite visą savo dėmesį skirti malonumui, o ne mąstyti apie laukiančią sunkią dieną. Patarimas: jei dirbate visą savaitę, penktadienio vakaras yra ypač tinkamas laikas.
Pirmajai eksperimento sesijai, pabandykite susieti tai su linksmybėm ir seksualia veikla, kurią jūs įpratę daryti su savo partneriu. Pietūs, kinas, šokiai čia puikiai tiks ir leis sekso fantazijoms būti labiau prieinamoms ateityje.
Taigi, jūs įtikinote savo mylimąjį užsiimti seksu vaidinant kažkokį vaidmenį- kas toliau? Paruoškite vietą ir priemones, kurias norėsite naudoti. Galimybė patekti į svajonę be poreikio ieškoti reikalingų daiktų arba klotis lovą, yra neatsiejama nuotaikos palaikymo ir situacijos autentiškumo dalis.

Likite vaidmenyje! Įdomiausia, kai į vaidmenį žiūrima rimtai ir tikrai stengiamasi fantaziją perkelti į gyvenimą.

Juokimasis vienam iš kito gali būti bloga idėja. Ekspertai teigia, kad šypsenos ir seksualūs garsai yra geriausias būdas nurodyti, kiek įdomi yra ši patirtis. Leiskite vienas kitam žinoti, kad viskas vyksta gerai (arba blogai) per teigiamus atsiliepimus, bet būkite atokiau nuo atviro juoko, nes tai gali būti lengvai palaikyta pašaipa.

Taigi įsijauskite, lai būna intensyvu ir saugu, ir tai gali baigtis bet kuriuo metu, kai tik kažkas pasijunta nepatogiai. Gera žinoti, kad nors ir vieną kartą nepavyko, tai nereiškia, kad jums reikia nustoti bandyti. Jei pirmąjį kartą jums nepavyko, bandykite dar kartą.

„Jūsų didžiausias lyties organas yra tarp jūsų ausų“, sako sekso terapeutas Dr. Granzig. „Kas yra geismas, jei ne tikėjimas, kad jūs galite įgyvendinti savo seksualines fantazijas? Visa tai jūsų prote“. Taigi, leiskite savo slapčiausioms fantazijoms išsipildyti!