Šiandieninėje visuomenėje vis daugiau žmonių ima suprasti, jog seksas – neatsiejama suaugusio žmogaus gyvenimo dalis. Seksualinis pasitenkinimas svarbus tiek fizinei tiek psichologinei būklei, taip pat, žinoma, jog poros santykiai negali būti darnūs be abi puses tenkinančio sekso. Džiugu, jog pamažu pradedama suvokti, jog seksas neturi būti nuobodus, rutininis, atliekamas viena poza, sukaustytas ir suvaržytas įvairiausiais tabu. Žmonės šiais laikais trokšta vis įvairesnio, aistringesnio ir įdomesnio sekso. Kaip vieną iš būdų patirti kažką naujo ir itin užvedančio, galima paminėti analininę stimuliaciją. Įdomus faktas, jog analinis seksas ar analinė stimuliacija yra viena populiariausių abiejų lyčių seksualinė fantazija, tačiau šią temą vis dar gaubia mitai ir neatsakyti klausimai, na o čia mes pasistengsime jums padėti.Kodėl verta išbandyti analinius žaidimus?


Žmogaus išangėje gausu jautrių nervinių galūnėlių, kurias dirginant, galima pajausti intensyvų malonumą. Taip pat, jeigu įprasto metu papildomai stimuliuosite analinę angą, viso kūno pojūčiai taps stipresni, orgazmas gilesnis, ilgesnis bei stipresnis, nei įprastai. Verta paminėti, jog vyrų analinėje angoje slypi itin jautri erogeninė zona – prostatos taškas, kūrį stimuliuojant galima pasiekti itin intensyvų orgazmą.


Ar analinė stimuliacija saugi?


Jeigu atliekama teisingai, t.y, naudojant specialius lubrikantus, saugius sekso žaislus, yra laikomasi elemntarios higienos, analinė stimuliacija yra visiškai saugi ir neskausminga, todėl mėgaukitės drąsiai. Žinoma, jei bandysite tai pirmą kartą, neskubėkite, būkite atidūs savo ar partnerio kūnui. Kantrybė, lėtumas, švelnumas lai būna jūsų raktiniai žodžiai.


Erotinėse parduotuvėse analinių žaisliukų pasirinkimas didžiulis. Ką rinktis geriausia?


Taip, analinių žaisliukų asortimentas itin gausus, šiandien papasakosime apie vieną populiariausių ir universaliausių – analinius kamuoliukus. Kas tai yra? Analiniai kamuoliukai, arba analinė lazdelė, tai ant lankstaus centro, mažėjančia tvarka suverti rutuliukai skirti išangės stimuliavimui. Žaisliukas puikiai tinka tiek pradedantiesiems, kol kas tik svajojantiems apie analinius malonumus, tiek patyrusiems. Naudoti šį žaislą visiškai saugu, kiekviena analinė lazdelė turi saugumo žiedą – rankenėlę, kuri lieka išorėje, už jos žaislą galima paprastai išimti, taip pat rankenėlė neleidžia žaisliukui patekti per giliai ir sukelti jums nepatogumų.


Kaip naudoti?


Patepus analiniu lubrikantu, švelniai ir atsargiai įvesti kamuoliukus į analinę angą. Neskubėkite, jei bandote šios rūšies sitmuliaciją pirmą kartą, nebūtina įvesti visos lazdelės iki galo, galite sustoti, kada norisi. Vienas populiaresnių naudojimo būdų, papildomai stimuliuoti kamuoliukais išangę vaginalinio sekso metu ir pajutus, jog artėja orgazmas, lazdelę ištraukti. Liksite nustebę sustiprėjusiais pojūčiais ir ilgiau, nei įprastai trukusiu didžiuoju O. Kitas būdas, praktikuoti išangės stimuliaciją, kaip atskirą sekso rūšį – viskas priklauso tik nuo jūsų ir jūsų fantazijos!


Analinių kamuoliukų rūšys:


Analiniai kamuoliukai gali būti skirtingų rūšiu, aptarsime populiariausias:


Lazdelės.


Kamuoliukai – lazdelės, dažniausiai gaminami iš medicininio silikono, forma aptaki, į apačią mažėjantys kamuoliukai suverti stabiliai ant pagrindo, yra lanksti prisitaikanti prie kūno. Apačioje turi išėmimui skirtą rankenelę arba praplatėjimą, kuris pasitarnauja, kaip lipnus padelis, leidžiantis žaisliuką prilipinti prie lygaus paviršiaus, tai gali būti ypač patogu duše, ir ne tik. Lazdelės tipo kamuoliukai labiausiai tinka pradedantiesiems, nes dažniausiai toks žaisliukas yra nedidelio skersmens, galima patiems reguoliuoti įterpimo gylį.


Kamuoliukai, sujungti lankscia virvele.


Tai kamuoliukai, sujungti laisva virvele, kuri gali būti medžiaginė ar silikoninė. Dažniausiai būna du, bet gali būti ir trys, ar net keturi kamuoliukai. Įvesti į išangę, ten gali būti judinami, sukelti vibracijas, taip suteikdami jums stipresnius pojūčius. Dažnai gaminami iš metalo, ypač tinka norintiems itin gilių, aštresnių pojūčių.


Kamuoliukai, sujungti lanksčia virvele

 


Vibruojantys.


Analiniai kamuoliukai gali turėti papildomą vibracijos funkciją. Ką vibracija suteikia? Dar intensyvesnę stimuliaciją, įdomesnius potyrius, stipresnį malonumą. Daugelio žaisliukų vibracijos intesyvumą galėsite reguliuoti, taip pat rinktis iš kelių skirtingų vibracijos dažnių. Taip pat galite įsigyti analinius kamuoliukus, valdomus pulteliu per atstumą, taip suteikdami seksui dar daugiau žaismingumo, na ir žinoma tai labai patogu: veiksmo metu užsimanius pakeisti vibracijos dažnį, atliksite tai vieno pultelio mygtuko paspaudimu.


Vibruojantys analiniai kamuoliukai – kaištis

 


Kamuoliukų dydžiai:


Analinių kamuoliukų dydžiai gali skirtis tarpusavyje – mažesni ir plonesni labiau tinka pradedantiesiems, na o platesnio skersmens – trokštantiems itin intensyvių, aštresnių pojūčiū.


Medžiagos:


Analiniai kamuoliukai gaminami iš įvairių medžiagų, populiariausios jų yra silikonas, metalas ir plastikas.


Medicininis silikonas.


Itin aukštos kokybės medžiaga, pasižyminti ilgaamžiškumu, nekintančia išvaizda ir savybėmis. Silikoninis paviršius yra šilkinio švelnumo, minkštas, lankstus, itin malonus kūnui. Ši medžiaga yra higieniška, sterili, ant jos nesikaupia bakterijos, todėl pasirinkę silikoninį žaisliuką, galėsite būti tikri dėl savo švaros ir saugumo. Lengvai valomas, nereikalauja įpatingos priežiūros. Verta žinoti, jog silikoninius žaislus galima naudoti tik su vandens pagrindo lubrikantu.


Silikoninė analinė lazdelė

 


Plastikas.


Savybėmis ši medžiaga nusileidžia silikonui, tačiau yra gerokai pigesnė. Plastikinis žaisliukas nebus toks ilgaamžis, kaip silikoninis, tinka tiems, kas turi ribotą biudžetą. Medžiaga gan minkšta, lanksti, paprasta valyti.


Plastikinė analinė lazdelė

 


Metalas.


Tvirta, ilgaamžė medžiaga, skleidžianti malonią vėsą. Labiau tinka patyrusiems, mėgstantiems aštrius pojūčius.


Metaliniai analiniai kamuoliukai

 


Lubrikacija.


Kaip ir buvo minėta anksčiau, analinius kamuoliukus būtina naudoti kartu su lubrikantais, nes išangė pati nesudrėksta. Papildomai drėkinti reikia todėl, kad nepažeisti itin jautrios gleivinės, išvengti skausmo ar kitų nemalonių pojūčių. Labiausiai patartina įsigyti specialų analinį lubrikantą, kuris drėkins intensyviai, išliks ilgai ir apsaugos gleivinę. Galima rinktis iš vandens, silikono arba aliejaus pagrindo lubrikantų. Kai kurie iš jų papildyti medžiagomis, mažinančiomis jautrumą. Tiems, kurie analinių žaidimų atsisako, bijodami skausmo yra specialus variantas – analinis purškiklis arba serumas, skirtas atpalaiduoti išangę, mažinti jautrumą, skausmą.


Priežiūra.


Tam, kad užtikrinti maksimalią higieną, po kiekvieno naudojimo žaisliuką reikia nuplauti, rekomenduotina naudoti specialų antibakterinį žaislų valiklį. Žaisliuką patartina laikyti atskirai, specialiame maišelyje.


Tikimės šis straipsnis padės atsikratyti neigiamų stereotipų, gaubiančių analinius žaidimus, paskatins eksperimentuoti lovoje ir patirti begalę karštų naktų. Jei trūksta daugiau informacijos, visada galite užsukti į mūsų parduotuves – patarsime, atsakysime į visus klausimus ir padėsime rasti būtent jums tinkamiausią variantą.