Ką tik atsisveikinome su kalėdinėmis žaliaskarėmis, o, žiūrėk, mintys jau sparčiai šuoliuoja šiltojo sezono – vestuvių bumo – link. Jei gavote kvietimą į tokią šventę ar nujaučiate, jog tikrai būsite pakviestos, pats laikas pradėti abstrakčiai galvoti ir apie būsimojo mergvakario idėją. Žiūrėdami amerikiečių komedijas neabejotinai matėte, kaip būsimoji nuotaka, išpakavusi jai skirtą mergvakario dalyvių dovaną, randa...vibratorių. Ar vibratorius mergvakario proga – tinkamas scenarijus ir mūsų kuklių lietuvaičių atveju?

Organizuojant mergvakarį, svarbiausia laikytis pagrindinės taisyklės – pažinti nuotaiką ir atsižvelgti į pastarosios norus. Pasitaiko situacijų, kai ši priešvestuvinė šventė organizuojama merginų, mažai ką bendro turinčių su būsimąja nuotaka. Tokiu atveju, norint ne tik užsidėti pliusiuką, bet ir padovanoti tikrą šventę, rekomenduojama pasikalbėti su nuotaika ir sužinoti pastarosios lūkesčius šiai dienai.

Vibratorius – ne tik šmaikšti ar praktiška (priklausomai nuo požiūrio), bet ir labai subtili dovana. Pastarąją gavusi nuotaika gali nuoširdžiai nustebti bei apsidžiaugti ar įsižeisti bei paskelbti ilgai trunkantį nekalbadienį tokią dovaną išrinkusioms draugėms. Kada vibratorių galima laikyti mergvakario šventės „vinimi“, o kada derėtų tokios idėjos net nesvarstyti?

„Už“ vibratorių:

• kai mergvakaryje dalyvauja artimos ir viena kitą pažįstančios merginos;

• jei būsimoji nuotaka supranta humorą ir dievina staigmenas;

• kai būsimoji nuotaka yra drąsi ir atvira visais klausimais, taip pat – ir intymaus gyvenimo;

• jei šventės kaltininkė yra užsiminusi, jog būtent apie tokią pikantišką mergvakario šventę svajoja;

• tada, kai mergvakario šventė organizuojama remiantis panašia tematika (suprask, jog nekaltoms mergelėms bei jų užsiėmimams čia ne vieta).

„Prieš“ vibratorių:

• jei būsimoji nuotaika yra ne kartą minėjusi, jog jokių nešvankybių per savo mergvakarį netoleruos;

• jei nuotaika – kukli ir nedrąsi asmenybė;

• tokiu atveju, kai nuotaika, vos pokalbiui pakrypus apie intymius dalykus, pasijunta nejaukiai;

• kai mergvakario vakarėlyje dalyvauja svetimos, menkai viena kitą pažįstančios merginos, o pastarųjų nuomonė dėl šios detalės panaudojimo kardinaliai išsiskiria;

• tada, kai mergvakaryje dalyvauja mama, tetos ar kitos senesnio „sukirpimo“ moterys, kurias dėl tokio akibrokšto ištiktų infarktas ar, mažų mažiausiai, grėstų nuolatinis moralizavimas per kiekvieną būsimą giminės šventę.

Nusprendėte, jog jūsų organizuojamo mergvakario metu vibratorius bus kaip tik į temą? Tokiu atveju investuokite į kokybiško vibratoriaus įsigijimą. Tikėtina, jog nuotaka, kuriai priimtina tokia dovana, pastarąjį mielai panaudos ir praktiškai, su jaunikiu besiruošdama pirmosios nakties maratonui ar bandydama atnešti naujų vėjų į nusistovėjusį šeimyninį gyvenimą.