Bernvakaris – nuostabi vyrų šventė, kurios tikslas, ne tik smagiai praleisti laiką vyriškoje kompanijoje, bet ir paruošti būsimą jaunikį vedybiniam gyvenimui. O kas geriau supažindins jaunikaitį su pagrindinėmis santuokos peripetijomis jeigu ne draugai?


Jūs turite kaip mat pasikaustyti, jei norite suruošti draugui bernvakarį, nes nuo to priklausys būsimos šeimos galvos gyvenimas.


Nežinote nuo ko pradėti ir kokių priemonių imtis? Pirmiausia apsilankykite erotinių prekių parduotuvėje. Čia rasite visko, ko reikia jaunikio kraičiui…


Prijuostė „Tikras vyras“


Sako, kad vyrai geriausi kulinarai, tad neleiskite būsimai jaunikaičio žmonai užimti virėjos pozicijų. Lai gardžiausius barbekiu kepsnius ir šaltą alų jums tiekia pats virtuvės šefas, kada užsuksite aplankyti draugo į jo jaukius ir šeimynine aura spinduliuojančius namus. Tokia seksuali prijuostė puikiai pasitarnaus ir vedybiniame gyvenime. Ji alaus pilvuką pavers įstabiais bicepsais!


Tualetinis popierius “Kamasutra”


Nors ir sako, kad meilė ateina per skrandį, vargu ar pilnu pilvu įmanoma mėgautis meilės žaidimais. Dažniausiai po sočių kepsnių norisi tik dviejų dalykų, tai nusilengvinti ir eiti miegoti. Pirmasis variantas reikalingas ir netgi būtinas, o su miegu dar teks palaukti. Jaunavedžių guolyje turi nuolat liepsnoti aistra ir geismas, todėl pasirūpinkite, kad po sočios vakarienės, šeimos galva norėtų daugiau nei tik į tualetą… Neįtikėtina, bet kamasutros tualetinis popierius turi dvigubos naudos!


Treniruoklis peniui


Gera seksualinė savijauta – laimingos santuokos pagrindas. Tad jeigu norite, kad būsimo jaunikio gyvenimas būtų nusisekęs, turėtumėte imtis priemonių, jog jūsų draugas savo žmoną galėtų pamylėti bet kuriuo paros metu. Padovanokite jam penio treniruoklį. Jis padės pagerinti vyrišką pajėgumą. Štangos ilgis 11,7 cm. Keturi skirtingų svorių svarmenys.


Vardiniai prezervatyvai


Vestuvės ir santuokinis gyvenimas dar nereiškia, jog reikia skubėti su atžalomis. Suteikite jauniesiems progą pasidžiaugti povestuvinėmis linksmybėmis ir padovanokite būsimam jaunikiui prezervatyvų rinkinį su jo vardu. Lai niekas kitas jais nedrįsta pasinaudoti!


Kepurė “Sargis”


Seksas, audringi lovos pasispardymai, bučinukai ir meilūs žodeliai labiau primena medaus mėnesį, o ne ištisą vedybinį gyvenimą. Tokia jau ta tiesa, kad bendras gyvenimas kartu neapsieina be pykčių ir žmonos bambėjimo, o ką jau bekalbėti kada dailiosios lyties atstoves aplanko PMS. Tačiau net ir nuo to galima apsisaugoti. Kepurė “Sargis” apsaugos jūsų mintis ir galvą nuo pašalinio aplinkos poveikio.