Kiekviena moteris nusipelno patirti karštą ir visą kūną apimantį orgazmą. Orgazmas ir jo metu kūne pasigaminantys laimės hormonai gali padėti moteriai jaustis laimingesnei, optimistiškesnei, taip pat tai – galimybė suteikti sau energijos arba atsipalaiduoti. Visos moterys turi teisę į orgazmą, nepriklausomai šiuo metu turi partnerį ar ne. Fantazijos.lt asortimente gausu žaisliukų, patenkinančių ir net pranokstančių pačių išrankiausių damų lūkesčius. Papasakosime apie vieną populiariausių žaislų kategorijų – falo imitatoriai.Falo imitatorius – tai sekso žaislas skirtas vaginalinei, o kartais ir analinei stimuliacijai. Jis nevibruoja, tačiau itin primena pojūčius, patiriamus sekso su partneriu metu. Realistiški pojūčiai penetracijos metu – štai kodėl moterys taip mėgsta falo imitatorius. Stimuliuoja G tašką, galima naudoti solo žaidimuose, taip pat tinka ir sekso paįvairinimui su partneriu. Pagrindinės falo imitatorių rūšys:


Realistiški


Šie falo imitatoriai pasižymi išvaizda, kuri itin artima realiai vyro varpai. Dažniausiai gaminami kūno spalvos, turi labai realistišką galvutę, būna išvagoti tikrovišku venų raštu. Medžiaga, iš kurios gaminami šie žaislai yra minkšta, švelni, glotni, primena tikrą žmogaus kūną. Dėl dar realistiškesnio vaizdo ir pojūčių dažnai būna dekoruoti ir tikroviškai atrodančiomis sėklidėmis. Labiausiai tinka moterims, kurios svajoja apie pojūčius, kuo labiau primenančius lytinį aktą su vyru.


 


Realistiškos išvaizdos falo imitatorius

 


G taško


Tokie imitatoriai būna įvairių dydžių, spalvų, dizainų, tačiau juos vienija bendras požymis – visi jie turi lenktą galvutę. Galvutė specialiai išlenkta tam, kad pasiektų, liestų ir stimuliuotų G tašką. Šios unikalios formos žaislas tinka tiek gebančioms patirti vaginalinį orgazmą, tiek svajojančioms atrasti G tašką. Praktika su šiuo imitatoriumi gali padėti atrasti šią erogeninę zoną ir vėliau gebėti pasiekti G taško orgazmą su partneriu.


 


G taško falo imitatorius

 


Prilimpantys


Šio tipo falo imitatoriai turi lipnų padelį, kuris leidžią pritvirtinti žaisliuką prie betkokio lygaus paviršiaus – grindų, dušo kabinos ir panašiai. Ši savybė leidžia imitatorių naudoti įvairesnėse pozicijose, patirti dar intensyvesnių pojūčių.


 


Falo imitatorius su prilimpančiu padeliu

 


Dvigubi


Šie dvigubi falo imitatoriai yra pailgos formos, bei gali būti naudojami iš abiejų pusių. Pasižymi ypatingu lankstumu. Tinka tiek vaginalinei, tiek analinei stimuliacijai. Gali tiek stimuliuoti abi angas vienu metu, tiek būti naudojami drauge su partneriu/partnere.


 


Dvigubas falas imitatorius

 


XXL


Šie, solidžių matmenų falo imitatoriai tiks norinčioms patirti visiško pilnumo jausmą, bei pačius intensyviausius pojūčius! Mega dydžio falo imitatorių ilgis prasideda nuo 20 cm. ir gali siekti 40 cm ar net daugiau, apimtis taip pat įspūdinga – skersmuo dažnai būna didesnis nei 6 cm. Šio tipo žaislai labiausiai tiks mėgstančioms intensyvius, aštrius pojūčius, taip pat fetišo ir BDSM mėgėjams.


 


38 cm. ilgio falo imitatorius

 


Medžiagos iš kurių gaminami falo imitatoriai. Medicininis silikonas


Žaislai, pagaminti iš medicininio silikono pasižymi aukščiausia kokybe. Jie ilgaamžiai, silikonas lėtai dėvisi, yra sterilus ir antibakterinis, todėl tokius žaislus naudoti saugiausia. Juos paprasta valyti – užtenka nuplauti šiltu vandeniu ir muilu. Silikonas lankstus, tokių žaislų paviršius pasižymi glotnumu ir ypatingu švelnumu kūnui. Tiks norinčioms aukščiausios kokybės ir pačių maloniausių pojūčių.


 


Iš silikono pagamintas falo imitatorius

 


Želinis plastikas


Minkšta, maloni kūnui medžiaga, gerokai pigesnė nei medicininis silikonas. Nėra tokia ilgaamžė, greičiau dėvisi. Tiks norintiems pasimėgauti, tačiau turintiems ribotą biudžetą.


 


Želinis falo imitatorius

 


Nature skin


Ši medžiaga pati realistiškiausia, primenanti tikrą odą, minkšta, puri, glotni. Pasižymi lankstumu, suteikia itin tikroviškus įspūdžius, iš šios medžiagos pagaminti falo imitatoriai būna labai panašūs į realią vyro varpą.


 


“Nature skin” medžiaga

 


Stiklas


Tiks trokštantiems įvairesnių pojūčių – stiklo teikiami pojūčiai specifiniai, stiklas puikiai sugeria šilumą arba šaltį, pašildžius ar atšaldžius žaislą, galima pasimėgauti temperatūrų kaitos teikiamais malonumais. Stiklas ilgaamžis – laikomas saugiai jis gali tarnauti metų metus ir visiškai nesidėvėti.


 


Iš stiklo pagamintas falo imitatorius

 


Falo imitatorių priežiūra


Falo imitatorius reikėtų laikyti specialiame maišelyje ar dėžutėje, atskirai nuo kitų daiktų, po kiekvieno naudojimo nuplauti vandeniu ir antibakteriniu žaisliukų valikliu. Kad pojūčiai būtų dar malonesni, rekomenduojama falo imitatorius naudoti su lubrikantu. Jei žaislas pagamintas iš silikono, rinkitės lubrikantus, pagamintus vandens pagrindu.