Viršutiniai ir apatiniai rūbai iš latekso – seniai nebe egzotika, o pakankamai populiari gundymo priemonė. Teisingai išsirinkus lateksinį rūbą, jis atskleidžia jūsų grožį ir individualumą. Rūbai iš latekso tarsi antra oda aptempia kūną, paslepia trūkumus ir pabrėžia privalumus, lieknina ir suteikia seksualumo. Kadangi šie rūbai pasižymi itin dideliu elastingumu, su jais patogiai jausitės bet kokia poza. Štai kodėl sekso žaidimuose jie – tiesiog nepakeičiami.


Lateksas – praktiška ir elastinga medžiaga, iš jo pagamintus rūbus galima rengtis iš karto po dušo. Nepaisant to, kad lateksas – plonas, jis šildo. O svarbiausia – jis beprotiškai seksualus. Latekso rūbai gali iš esmės pakeisti jūsų įvaizdį.


Kad miegamajame persikūnytumėte į ką tik norite, intymių rūbų gamintojai siūlo įvairiausių stilių latekso rūbų, nuo katės kombinezono svingerių vakarėliui, kur norėtumėte likti incognito, iki stilingų švarkelių, su kuriais galite drąsiai eiti į klubą. Variantų – daugybė, o rezultatas – vienas: akimirksniu sužadinta beprotiška aistra.


Taigi į ką vertėtų atkreipti dėmesį perkant ir prižiūrint rūbus iš latekso?


Visų pirma patikrinkite, ar rūbas, kurį ketinate įsigyti, neturi mažų skylučių, ar jo paviršius nudažytas idealiai lygiai? Dažymo trūkumai ir įtrūkimai – bene dažniausiai pasitaikantys latekso gaminių defektai.


Lateksas – tai medžiaga, garsėjanti savo elastingumu, taigi gali pasirodyti, kad jį galima ištempti kiek tik norite. Bet taip nėra. Dauguma latekso gaminių neatsparūs dideliam tempimui, todėl būtinai ieškokite rūbų, kurie tiktų jums idealiai.


Kaip prižiūrėti latekso rūbus?


1. Paprastai nauji lateksiniai rūbai būna padengti talku, todėl prieš juos naudojant pirmą kartą rekomenduojama nuvalyti drėgna kempine.


2. Nuvalytą rūbą gerai išdžiovinkite.


3. Vidinį rūbo paviršių pabarstykite talku.


4. Kad apsaugotumėte rūbus nuo neigiamo aplinkos poveikio ir suteiktumėte jiems blizgesio, pravartu įsigyti ir lateksui skirtos poliravimo priemonės.


5. Nepamirškite, kad lateksas labai jautrus tempimui, todėl renkitės rūbus labai atsargiai, jei prireiks – pabarstykite kūną talku.


6. Latekso rūbų jokiu būdu negalima skalbti. Padėvėtą rūbą nuvalykite muiluotu vandeniu, išdžiovinkite, laikykite pakabintą ir kruopščiai ištiesintą.