Vibratoriai gali būti įvairių spalvų, stilių, formų ir medžiagų. Jūs galite turėti kelis ir naudoti juos skirtingomis dienomis ir skirtingų nuotaikų atveju... Vibratorių kainos svyruoja nuo tikrai pigių iki brangių, todėl nepriklausomai nuo to, kiek pinigų galite išleisti, jie vis tiek yra vibratoriai, su kuriais galite gauti malonumo. Tereikia išsirinkti sau patinkantį. Vibratorius turi moteriško žaislo reputaciją, tačiau tai nereiškia, kad vyrai negali naudoti jo ant moters ar su moterimi. Ir žinote ką? Kai kurie vyrai vibratorius su malonumu naudoja savo reikmėms. Patyrinėkime:


Moterys


Klitorio stimuliacija


Populiariausias vibratorius yra puikus sekso žaislas klitorio stimuliacijai. Kai kurios moterys negali pasiekti orgazmo be klitorio stimuliacijos, o vaginalinių lytinių santykių pozos nesuteikia pakankamos klitorio stimuliacijos. Vibratoriai suteikia pastovią, nuoseklią stimuliaciją, kurios nesuteiks rankos ar liežuvis. Vibratoriai yra žinomi, kaip suteikiantys intensyviausius orgazmus. Kai kurios moterys, priklausomai nuo vibratoriaus tipo ir moters jautrumo, orgazmą gali pasiekti per 60 sekundžių ar net greičiau.


Makšties stimuliacija


Vibratorius malonus ne tik jį naudojant klitorio srityje. Laisvai judinkite jį po visą vulvos teritoriją, tarpvietę ir išangę. Visa mūsų genitalijų sritis yra itin jautri toms prabangioms vibracijoms. Taigi nedvejodama tyrinėkite ir vibratoriumi judėkite visoje teritorijoje.


Partnerio vietos saugotojas


Kai kurioms moterims ilgą laiką reikia tikrai daug stimuliacijos, kol jos gali pasiekti orgazmą. Vibratorius yra gerai todėl, kad net ir po to, kai partneris pasiekia kulminaciją ir jam prireikia laiko atsigauti (nesijaudinkite, jei negalite tęsti iš karto, viskas yra gerai,), vibratorius gali nesustoti ir toliau stimuliuoti, kol mylimasis bus pasirengęs grįžti į žaidimą arba kol ji baigs. 


Kelių O generatorius


Vibratoriaus naudojimas taip pat padėjo kai kurioms moterims pasiekti kelis orgazmus. Žinoma, kad iš įvairių tipų stimuliacijos moterys gali patirti skirtingus orgazmus ir kiekvienas jų suteikia kitokį pojūtį. Nors visi orgazmai kyla iš klitorio, orgazmas po vaginalinės skverbties/stimuliacijos skiriasi nuo tiesioginio klitorio stimuliacijos ir analinės stimuliacijos orgazmų. Kaip sako Betty Dodson, masturbacijos motina: „Nėra dviejų vienodų orgazmų“. Ir ji visiškai teisi. Taigi, jei patyrėte tiesioginės klitorio stimuliacijos orgazmą, tada galbūt jūs norėsite vibratorių nuleisti link makšties ir įsiskverbti į save... jei tai skverbčiai tinkamas vibratorius. Jūsų klitoris gali būti pernelyg jautrus tiesioginei stimuliuojai, bet tai nereiškia, kad jūs turite nutraukti aktą. Kai kurioms moterims po pirmojo orgazmo reikalinga intensyvesnė stimuliacija, o vibratorius gali suteikti tą intensyvų malonumą ir padėti jai išsiveržti pro kraštus.


Stimuliavimas įvairiais gyvenimo etapais


Kai kurios nėščios moterys supranta, kad vibratorius puikiai tinka seksualinei stimuliacijai vėlesniame nėštumo semestre. Tai, kad jos yra nėščios, dar nereiškia, kad jos nenori būti seksualiai patenkintos. Vibratoriai taip pat naudojami skausmui ir įtampai malšinti.


Kai moterys sensta, kai kurios patiria savo genitalijų jautrumo sumažėjimą. Nors tai natūralus gyvenimo faktas, jis neturi nutraukti moters patiriamo seksualinio pasitenkinimo. Vibratoriai gali padidinti stimuliaciją ir nuvesti vyresnio amžiaus moterį link orgazmo.


Vyrai


Vibracijos malonumai


Kai vyriškas vibratorius laikomas priešais vyro sėklides arba juo spaudžiama taravietė, jis gali padėti orgazmą pasiekti ir vyrams. Vibracijos taikymas tarpvietėje padės išoriškai stimuliuoti prostatą, o tai daugeliui vyrų yra malonu. Daugelis vyrų net nesuvokia, kad jiems tai patinka, kol to nepatiria.


Atsipalaidavimas dviese


Rinkoje yra vibruojantys žiedai, kurie gali suteikti vibracijos malonumą tiek vyrui, tiek moteriai tuo pačiu metu.  Želiniai penio žiedai padeda vaikinams ilgiau išlaikyti stipresnę erekciją, o kulkos formos mini vibratoriai stimuliuoja sėklides, klitorį. Dalijimasis šio tipo stimuliacija suteikia specifinių įspūdžių, kurie suvienija besimylinčią porą.


Minkštas O


Kai kurie vyrai, kurie turi problemų su erekcija, pastebi, kad vibratorius gali padėti jiems pasiekti orgazmą, net nepasiekus erekcijos būsenos.


Saugus seksas


Vien vibratoriaus naudojimas yra saugiausia seksualinio malonumo forma, kurią galite gauti.