Jeigu jaučiate jog jūsų seksualiniame gyvenime ėmė trūkti aistros, seksas darosi nuobodus, jo norisi vis rečiau, įsivyravo kasdienė rutina, galbūt metas į miegamąjį įnešti įvairovės? Sekso žaisliukai, nuo seno žinoma priemonė, padedanti iš naujo įžiebti aistrą, paįvairinti pojūčius, suteikti papildomą stimuliaciją. Ką daryti, jei nesate patyrę sekso prekių vartotojai ir iš didžiulio asortimento neįsivaizduojate ką išsirinkti? Sekso žaisliukų rinkinys gali tapti puikia išeitimi jums. Viename komplekte rasite įvairių sekso žaislų, kurie kainuos žymiai mažiau, nei perkant juos atskirai. Taip pat rinkinys – tinkamas pasirinkimas norint nustebinti antrą pusę erotiška ir įsimintina dovana. Papasakosime apie populiariausias rinkinių rūšis:

Klasikinis rinkinys

Klasikiniame rinkinyje dažniausiai randame šias prekes: vibratorius, vibruojanti kulka, vaginaliniai kamuoliukai, penio užmova arba žiedas, analinis kaištis, analiniai kamuoliukai, kartais taip pat ir masturbatorius. Labiausiai tinka pradedantiesiems, norintiems išmėginti kuo daugiau, neišleidžiant didelės sumos pinigų.

 

Klasikinis sekso žaislų rinkinys

 

BDSM rinkinys

Rinkinys porai, norinčiai išmėginti aštresnius žaidimus. Tokiame rinkinyje paprastai rasite antrankius, akių raištį, botagėlį, spenelių spaustukus, masažinę žvakę, analinį kaištį. Tinka norintiems išmėginti BDSM pradedantiesiems. Žaisliukai padės užsivesti ir lengviau įsikūnyti į naujus vaidmenis. Paprastai BDSM rinkiniuose esantys žaislai švelnūs, nesukeliantys fizinio skausmo, todėl jūsų neišgąsdins.

 

BDSM rinkinys pradedantiesiems.

 

Rinkinys, skirtas vyrams

Rinkiniai gali būti ne tik poroms, pavyzdžiui rinkinyje, skirtame tik vyrams, galėsite rasti masturbatorių su visais reikiamais priedais (valikliu, lubrikantu), arba penio pompą, su keičiamomis užmovomis. Nustebinkite save ir pasidovanokite malonumų rinkinį tik sau vienam.

 

Vyrams skirtas žaisliukų rinkinys.

 

Aukščiausios kokybės rinkiniai

Tai rinkiniai, vertinantiems aukščiausią klasę bei kokybę. Tokiuose rinkiniuose rasite žaisliukus, pagamintus iš geriausių medžiagų, itin galingus, funkcionalius, garsių prekinių ženklų. Kai kurių išvaizda gali būti sukurta dizainerių – jie itin stilingi, elegantiški, diskretiški. Vibruojantys žaislai būna pakraunami, o vibracija itin intensyvi bei suteikiama galimybė pasirinkti iš galybės skirtingų dažnių. Dažniausiai tokie rinkiniai iš karto būna supakuoti itin dailiai, elegantiškai ir tinka dovanoti. Patikėkite, jei antrai pusei padovanosite tokį rinkinį, tikrai neliksite neįvertinti.

 

Prabangus žaisliukų rinkinys.

 

Medžiagos iš kurių paprastai gaminami rinkiniuose esantys žaislai:

Silikonas

Silikonas pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu, yra itin higieniškas, sterilus, lengvai valomas. Silikoninių žaislų paviršius malonus kūnui, švelnus ir glotnus. Silikonas yra visiškai saugus kūnui.

 

Silikoninis rinkinys.

 

Želinis plastikas

Iš šios medžiagos pagaminti žaislai tamprūs, minkšti, lankstūs, tačiau nėra tokie ilgaamžiai, kaip tarkim silikoniniai. Tinka norintiems įvairovės, tačiau turintiems ribotą biudžetą.

 

Rinkinys iš želinio plastiko.

 

Nature skin (TPE)

Ši medžiaga pati realistiškiausia, labiausiai primenanti žmogaus kūną. Pasižymi minkštumu, purumu, tiks norintiems itin realistiškų pojūčių. Medžiaga maloni kūnui ir lengvai valoma.

Kaip prižiūrėti žaisliukus?

Žaisliukus patariama laikyti atskirai nuo kitų daiktų, po kiekvieno naudojimo nuplauti vandeniu ir muilu, siekiant idealios higienos patariama naudoti specialų antibakterinį žaislų valiklį. Kad mėgautis būtų dar maloniau, žaidimų metu patariama kartu naudoti lubrikantą. Jei žaisliukai pagaminti iš silikono, rinkitės vandens pagrindo lubrikantus.