Taip atsitinka net geriausiems vyrams. Aišku tai labai nemalonu vyriškajam ego. Jūs esate su mergina ir viskas vyksta puikiai. Ir staiga viskas pasidaro per daug gerai. Iki kol sužinote pats, jau būnate baigęs darbą ir tai būna trukę vos vieną minutę. Kai ji klausiančiai į žiūri akis, jūs turite per kelias sekundes nuspręsti, ką daryti su savo ankstyva ejakuliacija. Bandyti papokštauti ar atsiprašyti? Čia rasite tinkamos ir netinkamos reakcijos rekomendacijas.


Juokitės


Bandymas atsainiai pasijuokti iš situacijos yra tinkama reakcija. Jei priversite ją juoktis kartu, tada tai tebus juokingas žagsulys malonaus vakaro eigoje. Padarykite pertrauką, pasijuokite ir bandykite dar kartą. Jei jai tai neatrodo juokinga, turite dvi galimybes: 1) pereiti prie „jos prablaškymo“ arba 2) susirasti merginą, kuri nėra tokia įsitempusi.


Atsiprašykite


Žinoma, galite atsiprašyti. Tai puikus pasirinkimas, jei jūs nekeliaklupsčiausite. Greitas „atsiprašau“ nepakenktų, bet neapsistokite ties tuo. Tai tikrai nereikalauja iškilmingos apgailestavimo deklaracijos. Vienintelis dalykas, dėl kurio tikrai turite jaustis kaltas, tai kad palikote ją nepatenkintą po savo greito orgazmo.


Raukymasis


Suaugę vyrai neturėtų raukytis. Ankstyva ejakuliacija nėra tam tinkama proga. Būk vyras, pakelk aukštyn ir bandyk dar kartą. Tai gali liūdinti, bet elgesys lyg būtumėt dviejų metų, garantuotai neduos antro šanso. Papildomai taškų neteksite tuomet, jei tiesiogiai arba netiesiogiai kaltę dėl ankstyvos ejakuliacijos suversite jai.


Panika


Nepanikuokite. Netikėtos kulminacijos atveju atsispirkite norui bėgti iš kambario dėl jaučiamos gėdos. Likite ramūs ir bandykite veikti, tai nieko rimto. Kai baigsite slėptis vonios kambaryje, ji vis dar bus čia, o jūsų panika jai praėjus atrodys dar keisčiau.


Bandymas paaiškinti


Posakis „man niekada taip nėra buvę“ šioje situacijoje netinkamas. Nepaisant jūsų primygtinio įtikinėjimo dėl įvykio retenybės, ji tikriausiai nepatikės. Tiesą sakant, ji gali net pagalvoti, kad per daug giriatės. Norite tikėkite norite ne, bet moterys žino, kad kartais taip atsitinka. Jai paaiškinimai nebūtini.


Apsimesti, kad to nebuvo


Orgazmo simuliavimas yra viena, bet apsimetimas, kad orgazmo nebuvo, yra dar blogiau. Be to yra tam tikri įrodymai. Taigi nebandykite apsimesti, kad to neatsitiko, tiesiog elkitės lyg to nebūtų buvę. Vietoj nejaukios pauzės su pripažinimu, tęskite ir išlaikykite malonumo vyksmą kitomis priemonėmis. Jūsų penis toliau neturi tiesiogiai dalyvauti.


Atitraukite jos dėmesį


Geriausia įmanoma reakcija ankstyvos ejakuliacijos atveju yra sutelkti savo dėmesį į jos malonumą, taip atitraukiant jos dėmesį nuo to, kas įvyko. Jei jūs naudosite burną, rankas ar sekso žaisliukus, kad ją patenkintumėte, jai nerūpės kada buvo jūsų orgazmas.


Bandykite, bandykite dar kartą


Nesvarbu, kuri iš šių reakcijų būna nesavalaikio orgazmo metu, galite išsaugoti situaciją suimdami save į rankas ir pradėdami nuo pradžių. Jei jums nepavyksta jo prikelti antram kartui, įsitikinkite, kad jos naktis bus nemažiau laiminga ir tam naudokite kitas priemones, o ryte padovanokite ilgiau trunkantį malonumą.