Frigidiškumas, taip pat žinomas kaip užslopintas seksualinis geismas, susijęs su lytinio potraukio sumažėjimu. Prie mažo frigidiškų moterų libido prisideda psichologiniai ir fiziniai veiksniai. Negana to, buvo pastebėta, kad moters seksualinį potraukį gali įtakoti ir tam tikri sveikatos negalavimai, sutrikimai, tokie kaip diabetas, aukštas kraujo spaudimas, vėžys, neurologiniai sutrikimai, vainikinių arterijų liga ir pan. Frigidiškos moters seksualinio susijaudinimo sutrikimą gali sukelti kai kurie medikamentai, pavyzdžiui chemoterapijos vaistai, kraujo spaudimo vaistai ir antidepresantai.


Frigidiškos moters seksualinio potraukio sumažėjimas gali kilti dėl hormoninių pokyčių nėštumo, maitinimo krūtimi ar menopauzės metu, streso, seksualinio išnaudojimo istorijos, neigiamo kūno įvaizdžio, žemos savivertės, narkotikų ir alkoholio vartojimo bei nuovargio. Šiuo metu vaistų, kurie galėtų padidinti moterų lytinį potraukį, nėra. Paprastai frigidiškumo gydymas yra daugialypis ir gali apimti konsultavimą, lytinį švietimą, gyvenimo būdo pakeitimą ir estrogeno bei testosterono terapiją. Vis tik pratimai yra geriausia naminė frigidiškumo gydimo priemonė. Yra tam tikri pilvo, dubens ir kojų pratimai, kurie gali padėti moterims padidinti savo libido. Taip pat turėtumėte pabandyti sumažinti streso lygį, kadangi laimės ir komforto jausmai gali paveikti lytinį potraukį.


Tiesą sakant, yra tam tikrų maisto produktų, kurie yra puiki naminė frigidiškumo gydymo priemonė, todėl rekomenduojama įtraukti juos į savo mitybos racioną. Austrės, su dideliu cinko kiekiu, stimuliuoja testosterono gamybą, hormono, kuris yra labai svarbus siekiant išlaikyti moterų lytinę sveikatą. Avokadas taip pat gera priemonė frigidiškumui gydyti. Gerėjant skydliaukės liaukų funkcijai, ji skatina lytinį potraukį. Maka yra kitas vaisius, kuris gali būti naudojamas šios būklės atveju. Šio augalo šaknis reguliuoja hormonų pusiausvyrą, skatina moterų energiją, didina jėgą ir ištvermę.