Dažnai nutinka taip, kad vyrams tenka rodyti iniciatyvą, jei nori pasimylėti su moterimi. Taip atsitinka ne dėl to, kad moterys nori sekso mažiau nei vyrai, tiesiog dažnai jas sustabdo bei sukausto baimė. Kai kurios jų pagrįstos, kai kurios – ne, tačiau vyrams naudinga žinoti, ko baiminasi moterys.


Nėštumo baimė


Nesvarbu, kad saugotės nuo neplanuoto nėštumo, ši baimė gali išlikti. Nors šiandien kontraceptinių priemonių pasirinkimas gana didelis, tačiau nėra nė vienos priemonės, galinčios 100 procentų apsaugoti nuo nėštumo. Norint šios baimės atsikratyti, reikėtų naudoti patikimesnes kontraceptines priemones nei nutrauktas lytinis aktas.


Bijo būti nesuprastos


Moterims svarbi ne tik lytinio akto technika, bet ir emocinis ryšys. Deja, vyrai nėra tokie jautrūs kaip moterys, ir dėl to atsiranda baimė, kad po lytinių santykių vyras nebus toks švelnus, kaip norėtųsi.


Bijo neigiamo atsakymo


Kai kurios moterys nori imtis iniciatyvos, tačiau baiminasi, kad partneris nesutiks pasimylėti ar tiesiog nesutiks išbandyti tai, ko nori ji. Reikia pripažinti, kad niekas nenori būti atstumtas, taigi, kartais slapti troškimai taip ir lieka neišsakyti.


Gėdijasi savo išvaizdos


Sunku būtų rasti moterį, kuri būtų visiškai patenkinta savo išvaizda. Tai, be abejo, turi įtakos pasitikėjimui savimi ir net sekso kokybei. Jei moteris negali atsipalaiduoti, žinoma, nereikia tikėtis kokybiško sekso. Tikrai nemažai moterų jaudinasi, kad jų kūnas partneriui atrodo nepatrauklus. Jos jaudinasi dėl visko: papildomų kilogramų, celiulito, strijų ir t.t., nors aistros akimirką vyrai tikrai to nė nepastebi.


Lytinių organų baimė


Taip pat kai kurios moterys jaudinasi ir dėl savo lytinių organų – nerimauja, kad jų lytinės lūpos per mažos ar per didelės. Lytinių organų baimė kyla tuomet, kai moteris nėra tyrinėjusi savo lytinių organų masturbuodamasi. Tyrimai rodo, kad moterys, kurios masturbuojasi, paprastai neturi lytinių organų baimės, nes žino „kaip tai veikia“.


Baiminasi dėl sekso metu skleidžiamų garsų


Moterys kartais jaudinasi (ypatingai tuo atveju, jei mylisi su nauju partneriu) dėl sekso metu skleidžiamų garsų. Kai kurios moterys bijo, kad sekso metu per garsiai dejuos, tačiau dėl to nerimauti neverta – vyrus tai dar labiau jaudina.


Svarbiausia žinoti, kad sekso metu turi būti daroma tik tai, kas patinka abiem partneriams. Jei dėl kažko jaučiatės nepatogiai ar Jums tai nėra malonu, Jūs tikrai neprivalote to daryti. Visi mes turime didesnių ar mažesnių baimių, tačiau daugumos jų galima atsikratyti. Paprastai su seksu susijusių baimių atsikratoma tuomet, kai įsipareigojama vienam partneriui, kuriuo galima pasitikėti. Taigi, viskas išsprendžiama su laiku.