Nė vienas vyras nenori būti vadinamas nuobodžiu meilužiu. O tam reikia žinoti kas patinka moterims, o ko jos iš tiesų nekenčia. Moterys mėgsta susijaudinimą, o vyrai labai lengvai patenka į monotoniško sekso rutiną. Mylimos moters patenkinimas turėtų būti jūsų pagrindinis prioritetas. Žemiau paminėti keli dalykai, kurių miegamajame nekenčia moterys.


Pernelyg didelis atsargumas 


Nuolatinis leidimo išbandyti ką nors nauja prašymas, gali gana greitai pakenkti seksualinei atmosferai. Nesidrovėkite, pasakykite partnerei, ką norite daryti. Jei ji pabandyti nenorės, ji jums tai pasakys, ir galėsite rasti kitą abiem malonią veiklą.


Pripučiamos moters sindromas


Vyrai lengvai pasineria į mechaninio sekso formą, kurios nenori nei viena moteris. Jei veiksmus atliekate be aistros, atėjo laikas žengti žingsnį atgal ir iš naujo įvertinti situaciją. Jūsų partnerė nėra pripučiama lėlė. Jums reikia kreipti dėmesį į jos poreikius.


Sena ir žinoma


Kai kurie žmonės mylisi tik miegamajame arba viena poza. Tai gali virsti rimta problema. Monotonija gali greitai sumažinti moters lytinį potraukį. Pabandykite įvesti šiek tiek pakitimų. Raskite naują vietą arba sekso pozą.


Triukšmaukite


Kai kalbame apie miegamąjį, tyla nėra auksas. Moterys mėgsta girdėti, kaip sekso metu dejuoja ir kalba vyras. Leiskite jai žinoti, kaip gerai ji leidžia jums jaustis, bet nerėkite. Raskite aukso vidurį.


Eksperimentavimas prideda šiek tiek prieskonių 


Nepamirškite eksperimentuoti. Išbandykite vaidmenų žaidimus, tyrinėkite fantazijas arba kalbėkite apie naujos vietos paiešką. Nenoras eksperimentuoti nusiųs meilužei neteisingą signalą, todėl palaikykite susidomėjimą.


Prie stiklinės vyno, lovoje, prieš miegą kalbėkite apie fantazijas. Pasakykite jai, ką norite pabandyti. Sužinokite, ko ji nori. Fantazijų išsiaiškinimas yra vienas iš paprasčiausių būdų lytinio gyvenimo karščiui palaikyti.


Jūs neturite būti išauklėtas Kazanova. Ne kiekviena moteris to nori. Ji nori, kad parodytumėte savo susidomėjimą. Palaikykite įdomumą, šviežumą ir jaudulį, ir jūs tikrai nebūsite paženklintas, kaip „nuobodus lovoje“.