Kai kurios moterys sekso metu, vietoj orgazmo, patiria skausmą. Tai, kad moters ir vyro organai nesuderinami yra mitas. Pagalvokite, juk moters makštis išsitampo taip, kad iš jos gimsta kūdikis, tad, koks turi būti vyro organas, kad sukeltų moteriai skausmą?


Dažniausia skausmo priežastis, tai sausumas makštyje, juk kai kurioms dailiosios lyties atstovėms susijaudinus – nepakanka skysčio ir makštis lieka sausa, todėl bandant įvesti penį jaučiamas skausmas. Nuo to vyrai taip pat nepatiria malonumo. Atsikratyti tokio skausmo yra lengva. Reikia tiesiog ilgiau glamonėti moterį, kad ji labiau susijaudintų. Gali padėti ir lubrikantai, kurių dėka makštis sudrėgsta. Tačiau būna atvejų, kai niekas nepadeda, tuomet reikia kreiptis į ginekologą, kad jis išsiaiškintų sausumo priežastį.


Antra skausmo priežastis gali būti psichologinė trauma. Tai mūsų pasąmonėje slypinti sekso baimė. Baimė priverčia vaginos raumenis susitraukti, kai vyras bando įvesti penį. Išspręsti tokią problemą padės psichologas ir ginekologas. Jeigu ginekologas patvirtina, kad moteris yra fiziškai sveika, problemos sprendimo būdo reikės ieškoti psichologui.


Trečia skausmo priežastis gali būti orgazmo nebuvimas. Moterys, kurios nepatiria orgazmo, turės problemų su makšties venomis. Jos plėsis ir, peniui prie jų prisilietus, gali atsirasti skausmas. Jeigu jūs retai patiriate orgazmą, reikia tai keisti, nes laikui bėgant teks kreiptis į gydytoją.


Dar viena, labai dažna, skausmo priežastis, tai infekcijos, kurios sukelia uždegimo procesus makštyje. Infekcijų simptomai: specifinės išskyros, deginimas, skausmas šlapinantis ir lytinių organų niežėjimas. Populiariausios infekcijos: chlamidijos, trichomonozė, gonorėja, kurių simptomai yra beveik vienodi. Jeigu jus kankina minėti simptomai, kuo skubiau kreipkitės į gydytoją. Infekcijos pačios neišsigydo.


Yra ir daugiau skausmo priežasčių, mes paminėjome tik dažniausiai pasitaikančias. Atminkite, kad skausmas sekso metu, tai nenormalu, todėl specialistų pagalba yra būtina.