Tu taip tvirtai esi įsitikinusi savo nepriekaištingumu ir žavesiu, o jis… negali. Na negali ir viskas. Neprarask pasitikėjimo savimi! Ir tuo labiau nemanyk, kad jis impotentas.


Juk jis net neatsisako. Jis iš tiesų negali. Būna taip. Tavo užduotis – suprasti, kodėl taip atsitiko. Tačiau staigiai užpulti jį įvairiais klausimais tokiu momentu  – idėja tikrai ne iš geriausių. Geriau suvaidink, kad viskas yra gerai ir neakcentuok to, kas įvyko. Vėliau paskaityk apie galimas erekcijos sutrikimų priežastis ir „išmatuok“ situaciją.


-Kartais tai vaistų vartojimo pasekmė. Netgi pačios paprasčiausios nekaltos tabletės gali iškrėsti tokį juoką. Prisimink, galbūt dieną jam skaudėjo galva ar jis gėrė priešalerginius vaistus? Netgi tas pats dimedrolas, jei jį vartoji daugiau nei 10 dienų, gali atimti iš vyro gebėjimą susilieti su tavimi ekstazėje.


-Nuovargis. Apie kokį seksą gali būti kalba, jei jis visą dieną kasė daržą uošvienei? Kaip žinia, atsisakyti ne taip ir lengva – juk jis tave myli. Be to, koks vyras prisipažins, kad vargu ar jis galės? Nors kita vertus, gal ir prisipažins. Tokiu atveju priimk sveikinimus: jis visiškai pasitiki tavimi.


-Pernelyg audringa šventė. Šventės metu buvo daug vyno? Nieko nuostabaus, kad jis „nenusiteikęs“ netgi kitą dieną. Tam visai nebūtina buvo gerti alkoholį litrais. Kartais nekaltas šampano bokalas prakalba tokiu nemaloniu būdu.


-Stresas. Jo darbe nervinga vadovybė ir nerimastingi pavaldiniai? Didelis jiems sveikinimas. Naktinio seanso atidėjime yra kalti jie. Tai jie dabar triukšmauja ir blaškosi tavo mylimojo galvoje, reikalaudami atlyginimo padidinimo ir metinę ataskaitą „vakar pietų“.


-Diskomfortas. Ne kiekvieną vyrą užveda mintis apie seksą automobilyje ar matavimosi kabinoje. Netgi tėvų buvimas už sienos gali visiškai išmušti jį iš vėžių.


-Lemtinga situacija. Tai atspėti jau yra sunkiausia. Tačiau verta pabandyti. Galbūt tu pasakei ar padarei kažką, kas sukėlė jam labai nemalonius prisiminimus. Teks paanalizuoti dėl ko šią naktį viskas subiro. Galima apie tai paklausti ir jo paties, bet vėliau. Kitu atveju gali užfiksuoti šį „inkarą“ dar labiau…


-Pirmas pasimatymas. Taip, taip, jūsų pirmas pasimatymas. Pats paprasčiausias atvejis. Jis viso labo tik perdėtai susijaudino. Kitą kartą viskas bus puiku, pamatysi. Tik duok jam suprasti, kad tu nei vienai minutei neabejoji jo galimybėmis.


Radai panašumų? Bingo! Dabar tu lengvai apsaugosi save ir jį nuo pergyvenimų. Pats svarbiausias dalykas – švelnumas ir supratingumas, ir tada maža nesėkmė neišsirutuliuos į problemą. Tuo tarpu tu smarkiai pakelsi savo statusą vyro akyse. Juk tu nepadarei tragedijos iš tokios smulkmenos.


O jei nepavyko vėl ir vėl? Tai jau ženklas susimąstyti. Įdėmiai įsižiūrėk į jį – neretai tokio pobūdžio problemos kyla, jei kažkas nesiklosto su sveikata.


Jūs mėgavotės „užtęstais“ mylėjimosi aktais ir viskas buvo puiku, o dabar atsirado „žlugimai“? Nerimauk! Dažni žlugimai gali byloti apie tai, kad vyriško organo akytkūnių ertmės audinys prarado elastingumą. Laiku neatsidūrus pas gydytoją, tai gali sukelti rimtas nemalonias pasekmes.