Kartais būna ir nepasiseka.. Net ir intymiame gyvenime. Pateikiame dažniausiai pasitaikančias vyrų nesėkmių sekse priežastis:


Pirmas seksas


Jaunuoliai prieš pirmą seksą skaito daug literatūros. Jie bijo apsikvailinti, bet dažniausiai pirmas seksas nepasiseka. Jaunuolis nervinasi ir nesugeba sulaikyti ejakuliacijos. Partnerė nuo tokio greito sekso nepatiria malonumo. Ypač jeigu partnerė yra patyrusi. Po pirmo nesėkmingo sekso, gali atsirasti kompleksas, kad jūs nesugebate patenkinti moters.  Seksologų nuomone, pradėti lytinį gyvenimą reikia ne anksčiau 16 metų. Nesitikėkite iš pirmo sekso labai daug malonumo, atminkite, kad sekse, kaip ir maiste, apetitas kyla ragaujant.


Seksas su prostitute


Kartais pats faktas, kad jūs užsakėte prostitutę, gali sujaudinti. Toks seksas verčia jaustis padėties šeimininku. Bet seksas su prostitute gali jus greitai nuleisti ant žemės. Prostitutės abejingumas, jos tonas, bei sekso technika gali nuvilti, ir noras mylėtis gali visai dingti. Seksologų nuomone, seksas tai ne tik fizinis, bet ir emocinis pasitenkinimas. Jeigu nepatiriate emocinio pasitenkinimo, tai seksas greičiausiai jums nepatiks. O prostitutės mokosi sekso metu nejausti jokių jausmu, nes keičia per dieną labai daug partnerių, ir jeigu su visais suartės, tai jų laukia nervinis išsekimas. Todėl prostitutės nesimėgauja procesu, o apsimetinėja. Kadangi geros aktorės pasitaiko labai retai, tai vyrai greitai perpranta šį vaidinimą.


Seksas su miegančia gražuole


Turbūt ne vienas vyras bandė anksti ryte pažadinti savo mylimąją bučiniais. Būna atvejų, kai nuo bučinio moteris nepabunda, ir vyrai, norėdami sekso, bando skverbtis į makštį. Dar naktį ten viskas buvo drėgna ir karšta, o ryte sausa. Seksologai teigia, kad moters libido priklauso nuo emocijų. Tam kad moteris susijaudintų reikalingas nervų sistemos „įsakymas“.


Erotinis vakarėlis


Įsivaizduokite: pilna nuogų moterų, bei vyrų. Visi jie užsiiminėja seksu. Jūs turite partnerę ir staiga pamatote, kad partnerės rankoje yra ne jūsų, o kito vyro penis. Jo partnerė jau artinasi prie jūsų, ir jums  iš karto atmintyje kyla vaizdas, kaip tas vyras prieš 5 minutes “tvarkė“ ją ant stalo. Gali atsitikti taip, kad erekcija jums dings. Seksologų nuomone, tai yra normalu. Žmonės, kaip ir žvėrys, nori apsaugoti savo partnerę nuo konkurento.


Seksas su nesimpatiška moterimi


Seksologų nuomone yra įvairių situacijų ir vyrų. Vieni gali užsiiminėti seksu su negražia mergina ir nekelia didelių reikalavimų merginai vienai nakčiai, kitiems dingsta erekcija, jeigu partnerėje nemato grožio.


Seksas su buvusia


Labai daug porų išsiskiria, bet kartais vis tiek susitikinėja. Dažnai tokie susitikimai baigiasi seksu. Bet, sutikite, seksas su buvusia po išsiskyrimo nėra toks, koks buvo anksčiau. Po sekso pasipila priekaištai ir vėl lengva sąžine išsiskiriame. Seksologų nuomone, tai yra tipiška daugeliui porų, kurios bando palaikyti ryšius. Tokie santykiai pagrįsti nuosavybės jausmu. Jūs su buvusia partnere jaučiatės laisviau, nei su nepažįstamu žmogumi. Bet visiško malonumo nepatiriate dėl įvairių priežasčių (tai priklauso nuo jūsų santykių, bendravimo).


„Girtas“ seksas


Turbūt ne vienas patyrėte nusivylimą, kai prisigėrėte, norėjote sekso, bet jūsų instrumentas neveikė? Nors alkoholis ir sužadina aistrą, bet apsunkina kraujo tekėjimą į penį, tuo pačiu neleidžia jo patenkinti.