Ar nenuostabus jausmas apima žiūrint į savo mylimąją apsirengusią seksualiu, Jūsų dovanotu, kiek peršviečiamu ir intriguojančiu apatiniu trikotažu? Atrodo, jog geresnės dovanos ir būti negali…
Ir iš tiesų, kiekviena moteris tokią intymią Valentino dienos dovaną įvertins ir deramai atsidėkos. Tačiau šia gražia dovanos idėja neretai ir užsibaigia vyro troškimas pradžiuginti savo moterį erotiškais apatiniais. Ir tam yra kelios paprastos, tačiau vyrui gan sudėtingos užduotys.

Pagrindinės apatinio trikotažo nedovanojimo Jai priežastys:
“Aš nežinau jos dydžio”;
“Aš nesu tikras, ko ji norėtų”;
“Aš niekada nesu pirkęs moteriškų apatinių”;
“Aš verčiau sumokėsiu nei nupirksiu pats”
Siūlome nepasiduoti šiems problemiškiems klausimams. Į kiekvieną klausimą yra atsakymas ir nėra nei vienos priežasties, kodėl neturėtumėte dovanoti savo moteriai apatinio trikotažo. Svarbu atsižvelgti į keletą paprastų, tačiau gan svarbių dalykų. Taigi, pradėkime…

Kaip išrinkti kelnaites?
Seksualios kelnaitės su juostele ar bangelėmis gali būti nuostabus priedas prie kitos erotiškos dovanėlės (pavyzdžiui feromoninių kvepalų ar intymaus žaisliuko). Tad jai sumanėte ją pradžiuginti tokia dovanėle, nebijokite jos išrinkti pats! Juk Jūs geriausiai žinote jos skonį, charakterį ir temperamentą. Na, o jeigu ir kiek nukrypsite nuo jos mėgstamo stiliaus, nieko baisaus. Ji tikrai įvertins jūsų pastangas, fantaziją ir atsiklaus nuomonės ne tik veidrodžio, bet ir jūsų. Jums tai patiks, tiesa?
Žinoma, be grožio, kokybės, stiliaus, spalvos klausimo, visų svarbiausia yra tinkamo dydžio pasirinkimas. Renkant kelnaites, šis klausimas yra vienas lengviausių. Jei nežinote kokį dydį nešioja jūsų dama, pažiūrėkite ant jos kelnaičių etiketės esančią raidelę S, S/M, M, L, XL ar XXL. Džiugi žinia ta, kad daugelis moteriškų kelnaičių su juostele yra ganėtinai tamprios ir jų dydis yra gana universalus.
Jeigu Jūsų antroji pusė mėgsta dėvėti kelnaites su juostele, tikrai jas nudžiuginsite seksualiomis ir puošniomis, raudonomis arba juodomis kelnaitėmis. Jeigu jūsų moteris yra drąsi asmenybė ir tiesiog dievina eksperimentus, pabūkite originalesni ir išrinkite jai kelnaites dekoruotas cirkoniais, karoliukais ar kitais kiek neįprastais elementais.

Žalia šviesa internete
Įsigyti tokią intymią dovaną internete yra žymiai lengviau nei parduotuvėje. Renkant erotiškus apatinius, naktinukus ar keliaraištį internete, galėsite neskubėti, o ir dydžio klausimui laiko turėsite į valias. Prie daugelio prekių rasite dydžio lentelę su išmatavaimais, todėl šiuos nesunkiai galėsite palyginti su jos turimų drabužių dydžiais.
Jūs netgi galite šią dovaną tiesiogiai nusiųsti adresatui. Toks siuntinukas bus maloni staigmena kiekvienai moteriai ar merginai.

Liemenėlės ir apatinių komplektai
Su liemenėlėmis gali būti sudėtingiau nei su kelnaitėmis. Ant moteriškų liemenėlių pamatysite ir raidę, ir skaičių. Ką tai reiškia? Tarkim, ant Jūsų mylimosios liememėlės etiketės parašyta 75 C. “C” yra liemenėlės kaušelių dydis, o “75”, tai apimtis po krūtine.
Būkite atidūs ir pažiūrėkite įdėmiau į skalbinius. Koks skaičius ir raidelė pažymėti ant jūsų damos liemenėlės? Tiesa, kartais galima rasti ir vieno dydžio liemenėlių ar apatinių komplektų pažymėtų įprastų dydžių raidėmis S, M, L, XL. Tokie dydžių žymėjimai reiškia, kad liemenėlė ar apatinių komplektai pagaminti iš labai elastingos medžiagos ir atitinka įprastą jos nešiojamą dydį.

Išskirtinis dėmesys didžiakrūtėms
Daugelis moterų turinčių didelį biustą mieliau renkasi T – jungties ar kietų kaušelių liemenėles. Tokio tipo liemenėlės suteiks krūtinei patrauklią formą ir sumažins papildomą krūvį tenkantį stuburui.
Beje, jei liemėlę ar apatinių komplektą pirksite parduotuvėje, nesikuklinkite ir paprašykite pardavėjos pagalbos. Ji jums deramai patars ir pakonsultuos Jus šiuo intymiu ir labai moterišku klausimu.
Taigi, nebijokite ir pabandykite savo mylimąją nustebinti nauju seksualiu apatinių komplektu. Jums taip pat bus kuo pasigerėti.