Kas yra strap-on falo imitatoriai

Strap-on – tai prisegami falo imitatoriai, skirti poroms, mėgstančioms apsikeisti vaidmenimis ir pajusti save partnerio „kailyje“.  Juos gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys. Šie žaisliukai yra ypatingai populiarūs tarp gėjų ir lesbiečių.

Kam yra skirti strap-on falo imitatoriai

Ne paslaptis, kad viena iš jautriausių vyrų kūno vietų – analinė anga. Jos stimuliavimas veda vyrus iš proto, nors pripažins tą toli gražu ne kiekvienas. Smalsi moteris, norėdama išbandyti, koks gi jausmas būti vyru ir į kažką „įeiti“, gali į pagalbą pasitelkti strap-on falo imitatorių ir suteikti vyrui nepakartojamus analinius įspūdžius. Tai – puikus būdas paįvairinti lovos žaidimus. Nors prisegami falo imitatoriai populiariausi yra tarp lesbiečių, juos neretai naudoja ir tradicinių pažiūrų porelės. Puikus būdas sužadinti aistrą nestandartiniu būdu.

Kokie būna strap- on falo imitatoriai

Strap- on gali būti pilnaviduriai arba tuščiaviduriai. Tuščiaviduriai yra skirti pagrinde vyrams devėti. Tokiu būdu vyras, užmovęs šį daikčiuką ant savo varpos, galės patenkinti kitą vyrą analiniu būdu arba suteikti moteriai ilgesnį seksą. Užsimovus dirbtinę varpą, aktyvaus vyro penio galvutė nėra jautri, todėl seksas trunka ilgiau. Be to, galite pasirinkti didelių apimčių strap-on falą ir naudoti jį kaip penio antgalį – suteikiant moteriai dar ryškesnius pojūčius.

Pilnaviduriai strap-on falo imitatoriai yra kietesni. Jie yra skirti pagrinde moterims dėvėti. Juos dažnai naudoja lesbiečių poros arba moterys, norinčios patenkinti vyrą analiniu būdu.

Vieni strap on komplektuojami su vienu falo imitatoriumi, kiti – su keliais. Kartais į kompektaciją įeina vienas falo imitatorius skirtas G-taškui stimuliuoti, vienas įprastas ir vienas analinei stimuliacijai skirtas falo imitatorius. Pasimėgaukite įvairove! Didžioji dalis falo imitatorių komplektuojamų su laikikliais yra atsparūs vandeniui, taigi drąsiai galėsite užsiimti žaidimais vonioje, duše ar net baseine.

Kaip naudoti strap-on falo imitatorių

Apjuoskite diržą aplink juosmenį, kad rankos būtų laisvos ir galėtumėte žaisti su partnerio kūnu.

Strap-on yra labai patogūs, juos nesunku užsidėti ir nuimti. Jie tvirtai laikosi ir yra pasiryžę įgyvendinti Jūsų slapčiausias fantazijas. O svarbiausia – šie daikčiukai visada atsiduria ten, kur reikia!