Jei jums nusibodo tradicinis seksas, nutarėte paeksperimentuoti, išbandyti kažką naujo, neatrasto bei patirti nepamirštamų pojūčių – skaitykite itin atidžiai. Papasakosime apie sekso žaisliuką, kuris gali jums padėti. Tai – Strap On, arba prisegamos varpos. Sužinosite, kokią naudą teikia šis žaisliukas, ir kam vertėtų jį išbandyti.

Strap On – tai prisegamas falo imitatorius, jį galima patogiai prisitvirtinti prie kūno ir jūs jau būsite pasiruošę žaidimams! Visuomenėje paplitęs mitas, jog šio tipo žaisliukus renkasi tik homoseksualios poros, dažniau moterys, tačiau tai nėra tiesa – Strap On gali praversti ir heteroseksualių porų žaidimuose, jei sumanysite apsikeisti vaidmenimis arba tiesiog esate ištroškę naujovių ir stipresnių nei įprastai, pojūčių. Strap On paprastai yra skirstomi į:

Vyriški Strap On

Vyriški Strap On yra tuščiaviduriai, tai prisegamas falas į kurį vyras įdeda savo pasididžiavimą. Kodėl vyriški Strap On naudojami? Šis žaisliukas gali priversti partnerę eiti iš proto, paversdamas jūsų varpą gerokai storesne, bei ilgesne. Be varpos didinimo, taip pat šis žaisliukas tinka vyrams, turintiems erekcijos sutrikimus. Prisegamo falo sienelės gana storos ir standžios, todėl net ir dingus erekcijai, galėsite patenkinti partnerę. Vyriški Strap On dažniausiai būna prisegami reguliuojamais diržais, kartais – užsimauna kartu su kelnaitėmis.

 

Vyriškas Strap On

 

Moteriški

Moteriški Strap On pilnaviduriai, lygiai taip pat prisegami diržais arba su kelnaitėmis. Jie naudojami žaidimams su partnere, arba norint pasikeisti vaidmenimis su vyrų ir pamaloninti jį analiniais malonumais. Populiarūs fetišo, BDSM ir vaidmenų žaidimuose.

 

Moteriškas Strap On

 

Dvigubos penetracijos

Tai žaisliukai, kurie leidžia patenkinti partnerę vaginaliniu ir analiniu būdu tuo pačiu metu. Viena varpa tuščiavidurė, kur vyras gali įstatyti savo pasididžiavimą, kita – mažesnė, skirta analinei angai stimuliuoti. Taip pat dvigubos penetracijos Strap On gali būti pritaikyti dėvėti moterims, tada abu falai bus pilnaviduriai.

 

Dvigubos penetracijos Strap On

 

Dvigubi (su vidiniu falu)

Tokie žaisliukai sukurti dėvėti moterims. Turi išorinį falą, kuriuo galima patenkinti partnerį/partnerę, ir vidinį, kuris stimuliuoja tą, kuri žaisliuką dėvi. Toks variantas – abipusio malonumo garantas. Tinka mėgstantiem analinius malonumus ir trokštantiems itin intensyvių pojūčių.

 

Dvigubas, vibruojantis Strap On

 

Vibruojantys

Dar daugiau pojūčių! Strap On gali būti su papildoma vibracija, ji suteiks papildomų pojūčių, stipresnį malonumą ar intensyvesnį orgazmą. Vibracija gali būti reguliuojama: tiek jos intensyvumas, tiek vibracijos rėžimas – galima nusistatyti sau labiausiai patinkantį. Galima rinktis žaisliukus, varomus baterijomis, arba įkraunamus – šie žymiai galingesni ir patogesni. Vibruoti gali ir vyriški ir moteriški Strap On.

 

Strap On su vibracija

 

Bejuosčiai

Naujoviškiausi ir aukščiausios kokybės moteriški Strap On gaminami be dirželių ar papildomų kelnaičių. Jie sukurti tokios formos, jog prisitaiko prie kūno, įsistato ir laikosi be jokių papildomų diržų pagalbos. Tokie žaisliukai itin patogūs, tinkami ieškantiems aukščiausios kokybės ir pačių intensyviausių malonumų.
Strap On paprastai gaminami iš šių medžiagų: silikonas, PVC, želinis plastikas, kartais netgi lateksas.

 

Bejuostis Strap On

 

Silikonas

Aukščiausios kokybės medžiaga, pasižyminti ilgaamžiškumu, lengvai valoma, sterili, ant jos nesikaupia bakterijos. Pasižymi lankstumu, minkštumu, paviršius itin glotnus. Tinka vertinantiems aukščiausią kokybę.

 

Strap On pagamintas iš silikono

 

PVC ir želinis plastikas

Minkšta, lanksti, pigesnė nei silikonas medžiaga. Nėra tokia ilgaamžė, greičiau dėvisi, tačiau puikiai tinka turintiems ribotą biudžetą.

Lateksas

Tinkamiausia medžiaga fetišo ir BDSM mėgėjams. Dažniausiai parduodama kartu su lateksinėmis kelnaitėmis, kurios puikiai priglunda. Lateksas pasižymi minkštumu, tamprumu.

Strap On priežiūra

Po kiekvieno naudojimo rekomenduojama žaisliuką nuplauti vandeniu ir muilu, arba specialiu antibakteriniu žaislų valikliu, kuris užtikrins idealią higieną. Laikyti specialiame maišelyje ar dėžutėje, atskirai nuo kitų daiktų. Rekomenduojama naudoti kartu su lubrikantais. Jei žaisliukas pagamintas iš silikono, derėtu rinktis vandens pagrindo lubrikantus.