Jei jūs žinote pagrindines su aklais pasimatymais susijusias gudrybes bei patarimus, pasimatymai gali būti iš ties smagūs. Nors su pasimatymais susijusių griežtų taisyklių nėra ir negali būti, kai kurios bendros gudrybės tikrai gali būti labai naudingos.


Sąveika


Bendraujant su žmogumi ir norint prie jo priartėti, visada būtina suprasti jo psichiką, todėl geriausia pradėti intymų ir neformalų pokalbį. Glostantys komplimentai gali suveikti, bet daugeliu atvejų daug pataikavimo gali kelti nuobodulį.


Taigi, pusiausvyros išlaikymas ir veiksmingas žodžių panaudojimas yra sumani veikla. Aklų pasimatymų atveju asmens, su kuriuo planuojame susitikti, mes nežinome, todėl tokiu atveju protinga pasirinkti tokią aprangą, kuri atitinka įvairių žmonių skonį.


Požiūris yra viskas


Teigiamas požiūris yra išankstinė sąlyga, kuri padeda užauginti širdžiai sparnus, todėl patartina diskutuoti teigiamomis temomis, o ne apie sudėtingas socialines problemas.


Pasimatymams būdinga koncentracija ir energija. Daugeliu atvejų per pirmąjį pasimatymą žmonės geria, tai nėra tinkamas variantas, nes po kelių taurių, gali išlysti vidinis aš. Aklų pasimatymų, pirmųjų pasimatymų metu mes neturėtume būti girti.


Jei esate susituokęs


Jei einate į pasimatymą su vedusiu žmogumi, protinga žodžius rinkti po truputį. Vengiant bet kokių komplikacijų, žmonės dažnai bando nuslėpti realius faktus ir suklastoja santuokinio gyvenimo tiesas. Susituokusiems žmonėms geriausia pirma išsiskirti. Išsisklaidęs nerimas padeda padaryti įspūdį.