Po kelių pasimatymų vyrai tampa emociškai susiję su moterimi, auga abipusis pasitikėjimas. Kai pradedami bet kokie santykiai, protinga patikrinti, ar partnerė turi tik flirtavimo ketinimų ar ji tikrai įsimylėjusi. Juk nei vienas nenorime likti įskaudinti.. Yra keletas esminių patarimų, kurie padės išsiaiškinti, ar moteris neapgaudinėja ir yra rimtai nusiteikusi. Aiški komunikacija yra esminis dalykas santykiuose, o tais atvejais, kai bendraujama tik su tikslu gerai praleisti laiką, merginai pasidaro nuobodu su partneriu, o jos atsakai pasikeičia.


Ji vengia šeimos ir draugų 


Kai pasitikite mergina norite pristatyti ją savo šeimai, tačiau jeigu mergina nori tik paflirtuoti, lankytis tuose namuose ji vengia ir susitikti jūsų šeimos narius atsisako. Tad kai mergina atsisako susipažinti su šeimos nariais, tai gali būti ženklas, kad ji pamažu pasišalina iš santykių. Flirto siekiančios merginos ilgai tęsti santykių nenori, po kelių dienų jos nusivilia ir pradeda vengti ilgesnio diskurso.


Pasirodo senas draugas


Daugelis iš mūsų aklai tikime, kad mylimas žmogus negali mūsų apgauti, tačiau pirma patartina pažinti merginą ir jos požiūrį. Merginos, kurios ilgisi ilgalaikių santykių neflirtuoja ir vietoj to, kad išlaikytų ypatingą dėmesį savo išvaizdai, ji nori rūpintis savo partneriu. Daugelis flirto siekiančių merginų, nusprendusios nutraukti santykius, turi polinkį įsitraukti į santykius su senu draugu.


Patartina pažinti merginą ir suprasti jos norus, ir tik tada įsitraukti į rimtus santykius. Geriausia būti savimi iki kol užaugs abipusė meilės.