Pamirškite per daug išdailintus gundymo scenarijus. Kartais vienintelis dalykas, kurio jums reikia vaikinui užvesti, yra jūsų balsas. Čia pateikta keletą paprastų frazių, kurias ištarę sukaustysite jo dėmesį ir užtikrinsite jums abiems įsimintiną vakarą. 


1. „Likime šį vakarą namie“


Socialiniai įsipareigojimai gali būti malonūs, bet jie taip pat gali būti malonumą žudantys. Jei artėja įvykis, kurio nė vienas iš jūsų nelaukia, netikėtai pasiūlykite pakeisti planus. Tai gali nepridėti taškų santykiuose su draugais, bet „neklaužadiški“ veiksmai gali padidinti bendrumo jausmą. Likite su partneriu po antklode kaip po nusikaltimo ir apsimeskite Boni ir Klaidu.


2. „Šiandien tu puikiai atrodai“


Jūs neturite persistengti ir lyginti jo pilvo preso su Ryan Reynolds, bet paprastas komplimentas gali padaryti stebuklus. Jei jis jausis patrauklesnis, jis labiau pasitikės savimi, o tai reiškia, kad laimėsite ir jūs.


3. „Aš pastebėjau, kaip sunkiai tu dirbi/skiri laiko pasirūpinti vaikais ir aš tikrai tavimi didžiuojuosi/esu dėkinga.“


Ego paglostymas vaikinams labai patinka. Kartais mūsų vyrai tyliai dirba darbe ar namuose ir jiems malonu vėl ir vėl išgirsti, kaip jūs vertinate viską, ką jie daro dėl jūsų ir/arba jūsų šeimos. Jei jie jausis reikalingi, jie jausis vyriški, o jei jie jausis vyriški, tai garantuos karštas naktis.


4. „Pasimylėkime. Dabar“


Kartais vyrai yra paprasti. Jei norite jį užvesti, lai jis tai žino. Tai taip paprasta. Pasirinktinai: kol tai sakote, nusiimkite drabužius ir užsitikrinkite, kad jis įjungs greitinančią pavarą.


5. „Aš atnešiau tau šiek tiek kumpio.“


Gerai, tai neturi būtinai būti kumpis (nors vyrai mėgsta kumpį), bet jei parinksite jo mėgstamiausią (ir galbūt sunkiai randamą) maistą, galite laimėti jo širdį per jo skrandį. Grilis geriausioje vietoje mieste irgi gerai – tiesiog, tai turi būti tai, ką jis mėgsta. Pasirenkite greitam meilės perorientavimui nuo  mėsos į jus.