Moteris gali tapti jūsų geriausia kompanija ir geriausiu gyvenimo partneriu, apie kokį visada svajojote. Kita vertus, mergina gali kelti ir visiškai priešingas emocijas, tapti nelaimių ir pražūties kombinacija, kurios norisi kuo greičiau atsikratyti. Bet tai ne visada taip paprasta kaip gali pasirodyti.


Bet tai lengviau pasakyti nei padaryti, o moteriški hormonai gali tapti didele kliūtimi, trukdančia jos atsikratyti paprastai ir neskausmingai. Dauguma atvejų tradiciniai metodai gali neveikti, todėl jums gali tekti naudoti aplinkelius. 


Nepriklausomai nuo priežasties, jei manote, kad jūsų gyvenimas yra suvaržytas dėl vienos menkos padarytos klaidos, laikas pasišalinti ir pradėti naują, geresnį gyvenimą. Čia yra keletas patarimų, kurie padės atsikratyti netinkamos merginos, su kuria visai nesinori praleisti likusį gyvenimą.


Ir jūs neturite blogai jaustis dėl to, kad ją metate, kas žino, galbūt darote jai paslaugą ir suteikiate galimybę rasti geresnį vaikiną, o tame nėra jokio nusikaltimo.


Venkite jos kaip maro


Geriausias būdas įtikinti merginą, kad ja tikrai nesidomite, vengti jos kaip maro. Neskambinkite ir neatsiliepkite į skambučius, nutraukite bet kokią socialinę sąveiką.


Galite išgalvoti pasiteisinimus, tiesiog išvenkite susitikimų ir likite atskirtas, kai ji norės susisiekti. Turėtumėte pradėti elgtis, kaip labiausiai užsiėmęs pasaulio žmogus. Nors šie metodai veikia ne su visomis merginomis, bent jau ištransliuosite savo žinią.


Rodykite jai visus savo trūkumus


Nė vienas vyras nėra tobulas, moterys tai žino ir priima. Bet, kai to paties vyro gerus atributus nustelbia blogi įpročiai, draugei tai ima kelti susierzinimą. Taigi, jei turite blogų įpročių, kuriais ji bjaurisi, dabar būtų pats laikas juos visus pademonstruoti.


Įsitikinkite, kad ji pilnai pastebės visą erzinantį jūsų elgesį ir užtikrinkite, kad laikui bėgant jis tik blogės. Jei esate tikrai puikus vyrukas ir turite labai mažai blogų įpročių, pats laikas juos sugalvoti. Sudarykite visų dalykų, kurių ji negali pakęsti vyruose, sąrašą ir juos visus ištobulinkite. Tai padės jai lengviau su jumis atsisveikinti.


Tapkite Kazanova


Moterys tikrai susierzina, kai jų vyrai pradeda lakstyti paskui viską, kas dėvi sijoną. Jei jūsų mergina tikrai pavydi, tada pabandykite paflirtuoti su visomis jos draugėmis ir įsitikinkite, kad ji mato kaip mirksite visoms mylios spinduliu esančioms merginoms.


Pradėkite atvirai nužiūrinėti ir pasitaikius kiekvienai galimybei, kalbinti. Galite pasitelkti savo drauges, kurių ji nežino, ir paprašyti jų parodyti jums daugiau dėmesio. Jei taip elgsitės, ji tikrai supyks, mes jus ir pradės ieškoti geresnės alternatyvos.


Skausmingai sąžiningas


Geriausias būdas išlaikyti merginą, nebūti sąžiningam atsakant į jų klausimus. Kita vertus, geriausias būdas ją erzinti ir paskatinti bėgti priešinga kryptimi, būti kiek įmanoma sąžiningam. Kitą kartą, kai ji klaus nuomonės apie jos svorį, išvaizdą, suknelę, vietoj įprastų žodžių: „Tu puikiai atrodai, brangioji“, galite pabandyti kitus žodžius. Pradėkite naudoti kitokias frazes, pavyzdžiui: „Ar tu priaugai svorio?“, „Su ta suknele atrodai stora“, „Manau, kad tau reikia apsilankyti grožio salone“ ir stebėkite skirtumą.


Naudokitės natūraliu kvapu


Merginos nekenčia dvokiančių vyrų, tad geriausias būdas jos atsikratyti yra kvapas, kuris būtų blogesnis už natūralų, jei tai įmanoma. Kai einate su ja susitikti, nustokite naudoti dezodorantus, valgykite daug česnako, nesišukuokite.


Taip pat galite pabandyti dėvėti tuos pačius, jau 3 kartus dėvėtus drabužius ir tas senas, šlapio šuns kvapą turinčias, kojines. Jei ji dažnai netikėtai užsuka į svečius, galite atsinešti žuvies ir įmesti į šiukšlių dėžę, o jai pasakyti, kad tai jūsų kambario gaiviklis. Ji greitai išbėgs pro duris.


Įsitaisykite įsipareigojimų fobiją


Kiekviena moteris svajoja apie šeimą ir kiekvienuose santykiuose jos ieško kažko pastovaus. Jei norite atsikratyti savo draugės, užtikrinkite ją, kad dvidešimt ateinančių metų nesate suinteresuotas vesti.


Visada naudokite kiekvieną galimybę ir pabrėžkite, kaip nekenčiate savo gyvenimo pastovios srities, papasakokite apie tai savo draugams merginos akivaizdoje. Jei ji žinos, kad į santykius nežiūrite rimtai, ji su jumis ilgai nesusitikinės.


Elkitės, kaip apsėstas psichas


Jei esate tikrai beviltiškoje padėtyje ir paprastesni būdai jums nepadeda, imkite elgtis kaip ypač savininkiškas ir dominuojantis vyras, kuris negali paleisti savo moters iš akiračio be įtarinėjimo kiekviename žingsnyje. Turėtumėte paklausti jos, kur ji eina, net kai ji tiesiog eina į vonią, darykite apklausą apie visų vyriškos lyties draugų motyvus ir neleiskite jai niekur eiti vienai.


Galite netgi nepritarti jos drabužiams ar neleisti jai pasirinkti maisto. Tai gali skambėti tiesiog neandertalietiškai, bet beviltiška situacija reikalauja beviltiškų priemonių.