Alaus gėrimo ir pasididžiavimo akimirką, jūsų bičiuliai greičiausiai atskleidė geriausius kabinimo būdus arba jums teko slapta pastebėti vaikinus, kurie vos per keletą atidirbtų, sklandžių veiksmų nukabina karščiausias panas.


Egzistuoja daugybė frazių, kurioms dailiosios lyties atsovės negali atsispirti, lygiai taip pat yra daugybė vietų, kuriose galite jas išgirsti! Kai kurios iš jų pateiktos žemiau!


Ne paslaptis, kad moterys domisi „kultūra“ ir „grožiu“ (atsainiai pereikite istorinio meno galerija ar pasivaikščiokite vietose, kuriuose rodomas meninis kinas, ir pakankamai greitai sužinosite, kad dauguma lankytojų yra moterys), tad jei pradėsite klaidžioti šiose vietose, tikėtina, kad jums pasiseks anksčiau nei kitur! Taip yra todėl, kad tokiose vietose, kaip meno galerijos, muzikos šou, tapybos parodos ir t.t. moterų gynyba yra žema, jos mėgaujasi saugia, intelektine aplinka ir todėl mano, kad ten besilankantys vaikinai yra nuoširdesni ir padoresni, palyginti su tais, su kuriais susiduria bare ar mėsainių padavimo vietoje.


Pokalbis muziejuje ir kultūros renginiuose paprastai irgi srūva lengvai (jei nieko nenusimanote, ten tikrai bus brošiūrų, reklaminių lankstinukų ar kokių ženklų, kurie apibūdins eksponatus ir leis pradėti pokalbį su šalia jūsų esančia įdomia moterimi), o pasiūlymas išgerti kavos, vėliau irgi ateina natūraliai!


Dar viena puiki vieta pasimatymo partnerės pasirinkimui yra prekybos centrai arba gyvenimo būdo parduotuvės. Jose gana paprasta apsimesti, kad perkate kažką moteriškos lyties giminaitei ir mielos konsultantės arba žavios klientės paprašyti patarimo.


Dauguma moterų mėgsta, kai prašo jų nuomonės apie stilių, tad suteikite joms progą pasisakyti, o paskui pratęskite pokalbį. Svarbiausia pasistenkite, kad būtų aišku, jog pirkinį perkate ne savo merginai, galbūt papokštaukite, pavyzdžiui, „Aš net nežinojau, kad jiems būna išpardavimai“. Ji pasimėgaus jūsų humoru arba pirkinių stiliumi ir nuspręs, ar su jumis verta kavinėje pasidalinti sodos vandeniu!